Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Youradio Talk

Společnost

Podcast Století 21

21 epizod

51 odběratelů

Rozhovory s výjimečnými lidmi, kteří žijí kolem nás. Jak myslí, jak žijí, v co věří, co je naplňuje. Unikátní podcast Století 21 na Youradio Talk připravujeme ve spolupráci s organizací Maranatha.

Obrázek epizody Století 21 #21 - Kamil Kreutziger - "Vize jsou jako hvězdy na nebi. Jsou nedosažitelné, ale ukazují směr." Jaké jsou hodnoty a poslání humanitární organizace ADRA? Proč vás může inspirovat každé setkání s druhým člověkem, i když je zrovna v nouzi?

Století 21 #21 - Kamil Kreutziger - "Vize jsou jako hvězdy na nebi. Jsou nedosažitelné, ale ukazují směr." Jaké jsou hodnoty a poslání humanitární organizace ADRA? Proč vás může inspirovat každé setkání s druhým člověkem, i když je zrovna v nouzi?

31. 12. 2021

29 min

Obrázek epizody Století 21 #20 – Radim Passer – „Jsme 32 let po revoluci, přitom naše země nikdy neměla žádnou dlouhodobou vizi, aby se mohla rozvíjet.“ Poslechněte si exkluzivní rozhovor o iniciaci vedoucí k budoucímu rozvoji celé ČR a blahobytu jejích občanů.

Století 21 #20 – Radim Passer – „Jsme 32 let po revoluci, přitom naše země nikdy neměla žádnou dlouhodobou vizi, aby se mohla rozvíjet.“ Poslechněte si exkluzivní rozhovor o iniciaci vedoucí k budoucímu rozvoji celé ČR a blahobytu jejích občanů.

10. 12. 2021

25 min

Obrázek epizody Století 21 #19 – Daniel Dorica: „Rád prodávám kvalitu a dělám to, co je blízké mému srdci.“ Rozhovor s úspěšným byznysmenem o restartu podnikání, charitativní činnosti, nástupnictví v rodinné firmě i poznávání Boha.

Století 21 #19 – Daniel Dorica: „Rád prodávám kvalitu a dělám to, co je blízké mému srdci.“ Rozhovor s úspěšným byznysmenem o restartu podnikání, charitativní činnosti, nástupnictví v rodinné firmě i poznávání Boha.

3. 12. 2021

21 min

Obrázek epizody Století 21 #18 - Bonusový díl - Jaké jsou principy zdravého života? Jak rozeznat pravdu a lež? Autentická reportáž s účastníky ze série seminářů Ježíš – naděje i pro majetné a vlivné 2021.

Století 21 #18 - Bonusový díl - Jaké jsou principy zdravého života? Jak rozeznat pravdu a lež? Autentická reportáž s účastníky ze série seminářů Ježíš – naděje i pro majetné a vlivné 2021.

12. 11. 2021

14 min

Obrázek epizody Století 21 #17 - Radim Passer - „Pokud mohl Bůh použít někoho tak nepoužitelného jako jsem byl já, může použít každého.“ Upřímný rozhovor s významným podnikatelem a developerem. O Bohu, evangelizaci, cestě k víře i pomoci lidem.

Století 21 #17 - Radim Passer - „Pokud mohl Bůh použít někoho tak nepoužitelného jako jsem byl já, může použít každého.“ Upřímný rozhovor s významným podnikatelem a developerem. O Bohu, evangelizaci, cestě k víře i pomoci lidem.

5. 11. 2021

16 min

Obrázek epizody Století 21 #16 Robert Žižka - "Většina lidí celosvětově umírá na věci spojené s životosprávou a životním stylem. Většině z nich se dá přitom předcházet, jenom na ně klasická medicína nemá čas." O Medicíně životního stylu, jejím rozvoji ve světě i u nás.

Století 21 #16 Robert Žižka - "Většina lidí celosvětově umírá na věci spojené s životosprávou a životním stylem. Většině z nich se dá přitom předcházet, jenom na ně klasická medicína nemá čas." O Medicíně životního stylu, jejím rozvoji ve světě i u nás.

8. 10. 2021

15 min

Obrázek epizody Století 21 #15 - Pavel Eder - K tomu být pastorem mě přivedl příklad srdečnosti druhých. O vztazích, víře, zdraví, práci i naději. @pastorpaveleder

Století 21 #15 - Pavel Eder - K tomu být pastorem mě přivedl příklad srdečnosti druhých. O vztazích, víře, zdraví, práci i naději. @pastorpaveleder

1. 10. 2021

8 min

Obrázek epizody Století 21 #14 - Pavel Kostečka – Biofyzik a teolog: „O potopě hovoří skoro všechny národy bez ohledu na svou víru. Šlo o mnohem větší děj, než zasahuje oblast Středozemního moře. Lidstvo si tuto zkušenost nese s sebou.“ Rozhovor nejen o paleontologii.

Století 21 #14 - Pavel Kostečka – Biofyzik a teolog: „O potopě hovoří skoro všechny národy bez ohledu na svou víru. Šlo o mnohem větší děj, než zasahuje oblast Středozemního moře. Lidstvo si tuto zkušenost nese s sebou.“ Rozhovor nejen o paleontologii.

24. 9. 2021

17 min

Obrázek epizody Století 21 #13 – Helena Chmelová - Jak vypadá praktická pomoc lidem v nouzi na Sedlčansku. Řada lidí v ČR ani nemá vodu, elektřinu a žije se zvířaty

Století 21 #13 – Helena Chmelová - Jak vypadá praktická pomoc lidem v nouzi na Sedlčansku. Řada lidí v ČR ani nemá vodu, elektřinu a žije se zvířaty

10. 9. 2021

11 min

Obrázek epizody Století 21 #12 - Vítězslav Vurst - Na pomoc lidem postiženým přírodní katastrovou je zapotřebí i lidské ucho. Dříve se nemocniční kaplan musel do nemocnic téměř "nabourávat", dnes se o něj perou. Každý z nás má spirituální potřeby.

Století 21 #12 - Vítězslav Vurst - Na pomoc lidem postiženým přírodní katastrovou je zapotřebí i lidské ucho. Dříve se nemocniční kaplan musel do nemocnic téměř "nabourávat", dnes se o něj perou. Každý z nás má spirituální potřeby.

3. 9. 2021

18 min

Obrázek epizody Století 21 #11 – Pavel Eder – Zábava není totéž, co radost. Tu často nestíháme hledat. Grafický designer a mladý kazatel @pastorpaveleder ukazuje, že víra, láska a naděje nesedí jen v kostelních lavicích.

Století 21 #11 – Pavel Eder – Zábava není totéž, co radost. Tu často nestíháme hledat. Grafický designer a mladý kazatel @pastorpaveleder ukazuje, že víra, láska a naděje nesedí jen v kostelních lavicích.

27. 8. 2021

10 min

Obrázek epizody Století 21 #10 Mgr. Denisa Macková: Když chcete pracovat ve zdravotnictví v Saudské Arábii, v prvé řadě musíte chtít. Důležitá je také schopnost zvládat více disciplín. Unikátní zkušenost křesťanky v arabském světě.

Století 21 #10 Mgr. Denisa Macková: Když chcete pracovat ve zdravotnictví v Saudské Arábii, v prvé řadě musíte chtít. Důležitá je také schopnost zvládat více disciplín. Unikátní zkušenost křesťanky v arabském světě.

20. 8. 2021

14 min

Obrázek epizody Století 21 #9 Ing. Hana Loderová: „V české kotlině není zvykem nosit uniformy.“ Exkluzivní rozhovor nejen o výchově, přístupu k autoritám či symbióze ve výuce, s ředitelkou křesťanské mateřské, základní a střední školy Elijáš.

Století 21 #9 Ing. Hana Loderová: „V české kotlině není zvykem nosit uniformy.“ Exkluzivní rozhovor nejen o výchově, přístupu k autoritám či symbióze ve výuce, s ředitelkou křesťanské mateřské, základní a střední školy Elijáš.

16. 8. 2021

19 min

Obrázek epizody Století 21 #8 MUDr. Milan Moskala – Na co si dát v životě pozor? Jak žít naplno, fyzicky i duševně? Několik jednoduchých zásad pro každého.

Století 21 #8 MUDr. Milan Moskala – Na co si dát v životě pozor? Jak žít naplno, fyzicky i duševně? Několik jednoduchých zásad pro každého.

23. 7. 2021

14 min

Obrázek epizody Století 21 #7: Ing. Robert Žižka – „Se změnou stravy na rostlinnou jsme naměřili také zlepšení duševního zdraví“, říká odborník na zdravý životní styl a medicínu životního stylu. Jak se cítit lépe, zdravě hubnout a najít správnou strategii?

Století 21 #7: Ing. Robert Žižka – „Se změnou stravy na rostlinnou jsme naměřili také zlepšení duševního zdraví“, říká odborník na zdravý životní styl a medicínu životního stylu. Jak se cítit lépe, zdravě hubnout a najít správnou strategii?

16. 7. 2021

24 min

Obrázek epizody Století 21 #6: Mgr. Libor Votoček – O vědě, jak získává vědomosti a jak k nim dochází?

Století 21 #6: Mgr. Libor Votoček – O vědě, jak získává vědomosti a jak k nim dochází?

1. 7. 2021

13 min

Obrázek epizody Století 21 #5 Mgr. Libor Votoček – O vzniku života, evoluční teorii a stvoření světa z pozice vědce a křesťana.

Století 21 #5 Mgr. Libor Votoček – O vzniku života, evoluční teorii a stvoření světa z pozice vědce a křesťana.

3. 6. 2021

14 min

Obrázek epizody Století 21 #4 Mgr. Libor Votoček – O podstatě světa, smyslu života, hodnotách i pravdě, z pozice vědce a křesťana.

Století 21 #4 Mgr. Libor Votoček – O podstatě světa, smyslu života, hodnotách i pravdě, z pozice vědce a křesťana.

24. 5. 2021

16 min

Obrázek epizody Století 21 #3 Radek Špinka: Ředitel ADRA. Dobrovolnictví je příležitostí pro každého. Lidé v ČR poskytují nejen peníze, ale i osobní čas.

Století 21 #3 Radek Špinka: Ředitel ADRA. Dobrovolnictví je příležitostí pro každého. Lidé v ČR poskytují nejen peníze, ale i osobní čas.

7. 5. 2021

11 min

Obrázek epizody Století 21 #2 MUDr. Milan Moskala – Propagátor preventivní medicíny, ukazuje, jak předcházet nemocem životním stylem a stravou. O genetické výbavě, víře i problémech třetího světa.

Století 21 #2 MUDr. Milan Moskala – Propagátor preventivní medicíny, ukazuje, jak předcházet nemocem životním stylem a stravou. O genetické výbavě, víře i problémech třetího světa.

3. 5. 2021

16 min

Obrázek epizody Století 21 #1 Michael „Berry“ Beran - vícemistr světa v BMX. Špičkový závodník se svou ženou Barborou, o sportu, slávě, víře, rozvoji a trénování dětských talentů.

Století 21 #1 Michael „Berry“ Beran - vícemistr světa v BMX. Špičkový závodník se svou ženou Barborou, o sportu, slávě, víře, rozvoji a trénování dětských talentů.

23. 4. 2021

24 min