Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Století 21

Podcast Století 21

60 epizod

89 odběratelů

Rozhovory s výjimečnými lidmi, kteří žijí kolem nás. Jak myslí, jak žijí, v co věří, co je naplňuje. Unikátní podcast Století 21 na Youradio Talk připravujeme ve spolupráci s organizací Maranatha.
Obrázek epizody Století 21 #60 - Ted Wilson - "Někteří lidé nevědí, jak se modlit. Potřebují jen pochopit, že modlitba je jako rozhovor s přítelem." Poutavé povídání nejen o duchovních tématech s předsedou Generální konference církve Adventistů sedmého dne

Století 21 #60 - Ted Wilson - "Někteří lidé nevědí, jak se modlit. Potřebují jen pochopit, že modlitba je jako rozhovor s přítelem." Poutavé povídání nejen o duchovních tématech s předsedou Generální konference církve Adventistů sedmého dne

22. 9. 2023

46 min

Obrázek epizody Století 21 #59 - Nancy Wilson - "Vyhýbejte se sledování obrazovky, ať už je to telefon, televize nebo jakýkoliv jiný přístroj." Rozhovor s lektorkou zdravotního programu a životního stylu NEW START nejenom o spánku.

Století 21 #59 - Nancy Wilson - "Vyhýbejte se sledování obrazovky, ať už je to telefon, televize nebo jakýkoliv jiný přístroj." Rozhovor s lektorkou zdravotního programu a životního stylu NEW START nejenom o spánku.

15. 9. 2023

34 min

Obrázek epizody Století 21 #58 - Ted Wilson - "Rodiče mi říkali: My Ti věříme, věříme v Tebe. Měli důvěru v to, co Bůh může udělat skrze mne, a to mě vždycky pozitivním způsobem doprovázelo životem," říká předseda Generální konference církve Adventistů sedmého dne.

Století 21 #58 - Ted Wilson - "Rodiče mi říkali: My Ti věříme, věříme v Tebe. Měli důvěru v to, co Bůh může udělat skrze mne, a to mě vždycky pozitivním způsobem doprovázelo životem," říká předseda Generální konference církve Adventistů sedmého dne.

8. 9. 2023

54 min

Obrázek epizody Století 21 #57 - Petronela Bieliková - Rozhovor s lékařkou nejen o porodech, ale také truchlení, ztrátě a tom, jak se vyrovnat s obtížnými situacemi.

Století 21 #57 - Petronela Bieliková - Rozhovor s lékařkou nejen o porodech, ale také truchlení, ztrátě a tom, jak se vyrovnat s obtížnými situacemi.

28. 4. 2023

22 min

Obrázek epizody Století 21 #56 - Jan Libotovský - "Knížka je takový trpělivý kámoš, který čeká až jednoho dne bude moct promluvit." Rozhovor o projektu "Práce s knihami" a spoustě dalších zajímavých oblastech života.

Století 21 #56 - Jan Libotovský - "Knížka je takový trpělivý kámoš, který čeká až jednoho dne bude moct promluvit." Rozhovor o projektu "Práce s knihami" a spoustě dalších zajímavých oblastech života.

21. 4. 2023

13 min

Obrázek epizody Století 21 #55 - Roman Uhrin - Rozhovor nejenom na téma prevence, ale i řešení problémů se zády pomocí unikátní metody Evminova s jejím školitelem.

Století 21 #55 - Roman Uhrin - Rozhovor nejenom na téma prevence, ale i řešení problémů se zády pomocí unikátní metody Evminova s jejím školitelem.

31. 3. 2023

26 min

Obrázek epizody Století 21 #54 - Jan Rafaj - "Hodnotové ukotvení člověka je naprosto klíčové pro to, jak se chováte. Prostě Vaše hodnoty Vás určují." Poutavý rozhovor s dlouholetým viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Století 21 #54 - Jan Rafaj - "Hodnotové ukotvení člověka je naprosto klíčové pro to, jak se chováte. Prostě Vaše hodnoty Vás určují." Poutavý rozhovor s dlouholetým viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR.

17. 3. 2023

17 min

Obrázek epizody Století 21 #53 - Jakub Chýlek - "Myslím si, že polovina úspěchu je ve výběru. Být s někým s kým jsem kompatibilní. Mít společný základ, společné hodnoty je pro mě důležité..." říká vrcholový manažer, podnikatel a člověk, jenž se věnuje motivaci lidí a roz

Století 21 #53 - Jakub Chýlek - "Myslím si, že polovina úspěchu je ve výběru. Být s někým s kým jsem kompatibilní. Mít společný základ, společné hodnoty je pro mě důležité..." říká vrcholový manažer, podnikatel a člověk, jenž se věnuje motivaci lidí a roz

3. 3. 2023

35 min

Obrázek epizody Století 21 #52 - Jan Rafaj - "Moudrá firma je ochotna přizpůsobit svoji organizaci danému člověku, ne naopak," říká dlouholetý viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Století 21 #52 - Jan Rafaj - "Moudrá firma je ochotna přizpůsobit svoji organizaci danému člověku, ne naopak," říká dlouholetý viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR.

17. 2. 2023

17 min

Obrázek epizody Století 21 #51 - Samuel Hornek - "Pokud chcete podnikat, tak Váš motor musí být jiný než peníze. Musí to být nějaký zájem, který máte v tom oboru," radí manažer, jenž pomáhá startupovým firmám v podnikání.

Století 21 #51 - Samuel Hornek - "Pokud chcete podnikat, tak Váš motor musí být jiný než peníze. Musí to být nějaký zájem, který máte v tom oboru," radí manažer, jenž pomáhá startupovým firmám v podnikání.

2. 12. 2022

16 min

Obrázek epizody Století 21 #50 - Richard Korbut - "Jedna z největších překážek, co lidé závislí na drogách prožívají, je, že se nemohou zbavit vlastních myšlenek, chuti na drogu a celého toho životního stylu..." říká dobrovolník, který pomáhá drogově závislým lidem.

Století 21 #50 - Richard Korbut - "Jedna z největších překážek, co lidé závislí na drogách prožívají, je, že se nemohou zbavit vlastních myšlenek, chuti na drogu a celého toho životního stylu..." říká dobrovolník, který pomáhá drogově závislým lidem.

18. 11. 2022

18 min

Obrázek epizody Století 21 #49 - Renáta Benešová Chlebková - rozhovor na téma odcházení blízkého člověka, truchlení, vděku a radách jak nalézt smysl života a vyrovnat se se smrtí

Století 21 #49 - Renáta Benešová Chlebková - rozhovor na téma odcházení blízkého člověka, truchlení, vděku a radách jak nalézt smysl života a vyrovnat se se smrtí

4. 11. 2022

23 min

Obrázek epizody Století 21 #48 - Renáta Benešová Chlebková - rozhovor plný naděje a povzbuzení v náročných životních situacích

Století 21 #48 - Renáta Benešová Chlebková - rozhovor plný naděje a povzbuzení v náročných životních situacích

28. 10. 2022

15 min

Obrázek epizody Století 21 #47 - Stanislav Slamka - "Prvořadá zodpovědnost za výchovu dětí leží na rodičích a času, který s nimi stráví," radí odborník na výchovu dětí, kaplan křesťanské školy Eliáš.

Století 21 #47 - Stanislav Slamka - "Prvořadá zodpovědnost za výchovu dětí leží na rodičích a času, který s nimi stráví," radí odborník na výchovu dětí, kaplan křesťanské školy Eliáš.

14. 10. 2022

24 min

Obrázek epizody Století 21 #46 - Renáta Benešová Chlebková - Nevšední rozhovor o společenské odpovědnosti a pomoci firem

Století 21 #46 - Renáta Benešová Chlebková - Nevšední rozhovor o společenské odpovědnosti a pomoci firem

7. 10. 2022

16 min

Obrázek epizody Století 21 #45 - Josef Slowík - "Čím více zpomaluji své životní tempo, tím více zajímavých lidí potkávám mezi těmi, kteří nespěchají vepředu, a můj život se tak stává mnohem bohatší," říká speciální pedagog své zkušenosti s postiženými lidmi.

Století 21 #45 - Josef Slowík - "Čím více zpomaluji své životní tempo, tím více zajímavých lidí potkávám mezi těmi, kteří nespěchají vepředu, a můj život se tak stává mnohem bohatší," říká speciální pedagog své zkušenosti s postiženými lidmi.

23. 9. 2022

24 min

Obrázek epizody Století 21 #44 - Pavel Kostečka - "Pán Bůh v těch podstatných věcech ukazuje kudy jít..." rozhovor nejen o evoluci, stvoření, ale také o tom, jak poznat, že Vás Pán Bůh vede.

Století 21 #44 - Pavel Kostečka - "Pán Bůh v těch podstatných věcech ukazuje kudy jít..." rozhovor nejen o evoluci, stvoření, ale také o tom, jak poznat, že Vás Pán Bůh vede.

16. 9. 2022

28 min

Obrázek epizody Století 21 #43 - John Scharffenberg - "Jezte ve správnou dobu, pestrou skladbu přirozených, nerafinovaných potravin," radí uznávaný odborník na výživu, jenž se sám dožil již 98 let.

Století 21 #43 - John Scharffenberg - "Jezte ve správnou dobu, pestrou skladbu přirozených, nerafinovaných potravin," radí uznávaný odborník na výživu, jenž se sám dožil již 98 let.

2. 9. 2022

19 min

Obrázek epizody Století 21 #42 - Tomáš Kábrt - "Když chceš, abys prospěl sobě, musíš říkat, co chtějí lidi slyšet. Když chceš prospět těm lidem, těm druhejm, tak musíš říkat pravdu," říká účastník protikomunistického odboje o pevných morálních postojích.

Století 21 #42 - Tomáš Kábrt - "Když chceš, abys prospěl sobě, musíš říkat, co chtějí lidi slyšet. Když chceš prospět těm lidem, těm druhejm, tak musíš říkat pravdu," říká účastník protikomunistického odboje o pevných morálních postojích.

20. 8. 2022

51 min

Obrázek epizody Století 21 #41 - John Scharffenberg - "Dostatek fyzické aktivity je důležitější než to, co jíme. Každou hodinu v pohybu získáme další tři hodiny života," říká profesor z americké Loma Lindy, patřící mezi pět míst, kde se lidé dožívají nejdelšího života.

Století 21 #41 - John Scharffenberg - "Dostatek fyzické aktivity je důležitější než to, co jíme. Každou hodinu v pohybu získáme další tři hodiny života," říká profesor z americké Loma Lindy, patřící mezi pět míst, kde se lidé dožívají nejdelšího života.

5. 8. 2022

24 min

Obrázek epizody Století 21 #40 - Miloslav Bláha - "Protože pak nás sebrali a byli jsme na Mírově, faráři a odsud to byla jako přestupní stanice do těch gulagů..." výjimečný rozhovor s 95 letým mužem, který byl perzekuovaný kvůli své víře.

Století 21 #40 - Miloslav Bláha - "Protože pak nás sebrali a byli jsme na Mírově, faráři a odsud to byla jako přestupní stanice do těch gulagů..." výjimečný rozhovor s 95 letým mužem, který byl perzekuovaný kvůli své víře.

22. 7. 2022

25 min

Obrázek epizody Století 21 #39 - Richard Korbut - "Vím stoprocentně, že Bůh tak funguje a kdokoliv se Mu otevře a svěří s jeho problémem s dobrým úmyslem, tak On dokáže měnit životy..." Rozhovor plný emocí a životních zkušeností s drogami a cestě ze závislosti.

Století 21 #39 - Richard Korbut - "Vím stoprocentně, že Bůh tak funguje a kdokoliv se Mu otevře a svěří s jeho problémem s dobrým úmyslem, tak On dokáže měnit životy..." Rozhovor plný emocí a životních zkušeností s drogami a cestě ze závislosti.

8. 7. 2022

32 min

Obrázek epizody Století 21 #38 - Pavel Kostečka - "Je ideální, když děláme svoje povolání, protože víme, že tam máme být a já prostě zaslechl takové osobní pozvání, jako jdi do toho!" Osobní zpověď o tom, jak se z uznávaného vědce stal kazatel.

Století 21 #38 - Pavel Kostečka - "Je ideální, když děláme svoje povolání, protože víme, že tam máme být a já prostě zaslechl takové osobní pozvání, jako jdi do toho!" Osobní zpověď o tom, jak se z uznávaného vědce stal kazatel.

24. 6. 2022

18 min

Obrázek epizody Století 21 #37 - Jan Holna - Přál bych českým architektům, aby měli podmínky jako mají architekti jinde v Evropě nebo jako měli architekti u nás za 1. republiky, říká jeden z tvůrců legendární administrativní budovy Filadelfia v pražské Michl

Století 21 #37 - Jan Holna - Přál bych českým architektům, aby měli podmínky jako mají architekti jinde v Evropě nebo jako měli architekti u nás za 1. republiky, říká jeden z tvůrců legendární administrativní budovy Filadelfia v pražské Michl

10. 6. 2022

18 min

Obrázek epizody Století 21 #36 - Michael Kruger - "Češi mohou být hrdí na to, jak pomáhají. Viděli jsme to například v průběhu covidu, kdy Češi poskytli opravdu velké množství pomoci." Rozhovor s prezidentem mezinárodní organizace ADRA o současné situaci ve světě.

Století 21 #36 - Michael Kruger - "Češi mohou být hrdí na to, jak pomáhají. Viděli jsme to například v průběhu covidu, kdy Češi poskytli opravdu velké množství pomoci." Rozhovor s prezidentem mezinárodní organizace ADRA o současné situaci ve světě.

27. 5. 2022

21 min