Najděte si:

Osobní rozvoj

Linka Praha Tokio

Velmi globální podcast:) pro ty, kteří se rádi učí vyznat sami v sobě a v druhých. (Od)vážně i nevážně.

2 záznamy

0 odběratelů

Společnost

Interview Martina Kováře

Rozhovor na aktuální téma. Na rádiu Z.

7 záznamů

7 odběratelů

Osobní rozvoj

Lost In Translation

Angličtina s Jamesem a Míšou aneb jak se domluvit a neztratit v překladu? Lekce hovorových výrazů a frází pro Čechy i anglicky hovořící, kteří se chtějí vyznat lépe v češtině.

10 záznamů

68 odběratelů

Věda a technika

Budoucnost R

Žijeme v době, kdy se v podstatě každý týden představí nová technologie nebo inovace, nová léčba závažné nemoci, nebo třeba zařízení, které vyčistí oceány. Stačí to ale na to, aby i další generace mohly žít na planetě zemi tak, jak ji známe? Co by měl být první krok k tomu, abychom se vyhnuli momentu, kdy náš svět přestane být obyvatelný? Podcast Budoucnost R se ptá vědeckých osobností z různých oborů – od genetiky až po mobilitu. Odpověď totiž rozhodně není jen jedna…

13 záznamů

13 odběratelů

Cestování

Travel Bible podcast

Praktické tipy & triky. Cestovatelská inspirace. Rozhovory s dobrodruhy i know-how autorů Travel Bible. Informace k digitálnímu nomádství, dobrovolničení, blogování, travelhackingu i cestování s dětmi.

86 záznamů

8 odběratelů

Historie

Ozvěny minulosti

Historické momenty, objevy, katastrofy. Ozvěny minulosti připomínají každý den jedno slavné výročí.

258 záznamů

248 odběratelů

Společnost

Xaver Live

Nezávislá televize XTV, pořad Xaver Live

45 záznamů

4 odběratelé

Věda a technika

Leonardo Plus

Setkání s významnými českými vědci a odborníky, kteří umí zaujmout.

97 záznamů

37 odběratelů

Zábava

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

150 záznamů

41 odběratelů

Osobní rozvoj

A Phrase a Minute – Angličtina Youradio Talk

Anglické obraty a fráze - naučte se, procvičte a zautomatizujte si jejich užívání. Správně vyjádříte přesně to, co potřebujete.

32 záznamů

174 odběratelů

Věda a technika

Appliště Podcast

Každý týden komentujeme aktuální Apple dění a přidáváme své postřehy.

44 záznamů

51 odběratelů

Historie

Historie.cs

Publicistický cyklus o významných okamžicích československých a českých moderních dějin po roce 1918. Pořad vyrábí Redakce aktuální publicistiky zpravodajství ČT. Vedoucím projektu je zkušený dramaturg Čestmír Franěk, který připravuje pořad ve spolupráci

74 záznamů

87 odběratelů

Společnost

Host Lucie Výborné

Host Radiožurnálu a Host Lucie Výborné. Zajímavé osobnosti mluví o věcech, jimž rozumějí. Své dotazy pokládejte přes formulář na webu.

303 záznamů

143 odběratelů

Zábava

3v1

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

220 záznamů

194 odběratelů

Společnost

Blízká setkání

Tereza Kostková a Stáňa Lekešová vedou rozhovory s hosty, které znáte, anebo které stojí za to poznat.

287 záznamů

47 odběratelů

Společnost

Ranní host rádia Z

Aktuální téma s hostem Heleny Šulcové na rádiu Z.

9 záznamů

2 odběratelé

Kultura

Rap ateliér on–air

Moderátor Jindra Ekl s hvězdnými hosty probírá novinky i zajímavosti ze světa rapu. Posluchači Rap ateliéru on–air se mohou těšit nejen na exkluzivní hudební premiéry a speciální playlisty, ale i na nejnovější zprávy ze zákulisí a samozřejmě také na návštěvu největších hvězd česko-slovenského rapu.

2 záznamy

5 odběratelů

Sport

Rybářský podcast Rybo.cz

Specializovaný rybářský podcast. Rozhovory s osobnostmi nejen z rybářské scény o všem, co souvisí s rybářským koníčkem. Zvu si známé i neznámé rybářky a rybáře, i odborníky a další osoby, kteří nám rybářům mají co říct.

4 záznamy

1 odběratel

Zpravodajství

,

Společnost

,

Byznys

,

Kultura

Zprávy rádia Z

Zprávy rádia Z

8 záznamů

3 odběratelé

Osobní rozvoj

Every Day English – Angličtina Youradio Talk

Nejpoužívanější idiomy současného anglického jazyka.

52 záznamů

253 odběratelů

Osobní rozvoj

Funky Phrasals – Angličtina Youradio Talk

Frázová slovesa – všechna slovesa možná nebudou přímo "funky" - neboli "úžasná" - ale rozhodně vám úžasně obohatí slovní zásobu.

20 záznamů

195 odběratelů

Věda a technika

.NET.CZ

Máme rádi C# a .NET a nemáme rádi, když se v podcastech moc tlachá. Proto jdeme rovnou k věci a buď sami, nebo se zajímavými hosty diskutujeme technologické novinky a vývojářská témata. Vše kolem 30-40 minut, tak akorát na cestu do práce.

62 záznamů

5 odběratelů

Zábava

MaXXimum muziky

MaXXimum muziky, maXXimum zábavy aneb nejsme normální rádio, jsme Evropa 2! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

36 záznamů

52 odběratelů

Osobní rozvoj

Plain English Podcast | Learn English | Practice English with Current Events at the Right Speed for Learners

Learn English the fun way—by listening to a podcast in English! Plain English is a program that you can understand! Join Jeff twice a week for an American English podcast about current events, such as American culture, travel, business, technology, politics and sports. The episodes also help you learn English vocabulary, idioms, phrasal verbs, English grammar and other expressions. Best of all, the show goes at the right speed for you—just a little bit slower than native speech. By listening to English that’s a little slower, you can understand more and learn to speak English with more confidence. Interactive transcripts of each episode are available for free online at PlainEnglish.com. Learning English online doesn’t have to be boring or feel like an English class; it should feel like listening to friends in English. What are you waiting for? Listen now and join the thousands of people who are already a part of the Plain English community. | ¿Buscas una manera fácil y divertida para aprender inglés gratis en línea? Únete a nuestro curso de inglés, Plain English. Cada lunes y jueves, Jeff, el narrador americano, habla sobre eventos actuales, incluida la cultura americana, viajes, negocios, tecnología, política, y deportes. Lo mejor de todo es que se habla a una velocidad lenta para que todos entiendan. ¡No te detengas! Aprende a hablar ingles en línea hoy mismo con Plain English. | Aprenda Inglês online grátis com o Plain English, a uma velocidade menor, para que todos possam entender.

242 záznamů

2 odběratelé

Beef&Chipz

Přinášíme ti shrnutí nejzásadnějších rapových novinek na naší CZ & SK scéně. Poslouchej nás v aplikaci Youradio Talk.

4 záznamy

4 odběratelé