Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Zdraví

Marketa's Vibes

Podcast o tématech souznících s vlnou, která provází můj život. O filozofii, kterou šířím. O zkušenostech a zážitcích, které jsem prožila. O názorech, ve které věřím. O hostech, kteří mají co předat. O životním stylu, který vedu. O výživě, fitness, práci a v konečném důsledku o té osobě, která sedí za mikrofonem. Vítejte na podcastovém kanálu Markéty Gajdošové, výživové poradkyně, koučky a milovnice nových výzev. Sledovat mě můžete na Instagramu, kde jsem jako @marketgajdosova a více o mně se můžete dozvědět na www.marketagajdosova.com. Kontaktovat mě můžete na e-mailu marketasvibes@elitebloggers.cz.

35 záznamů

2 odběratelé

Zdraví

Meditace pro každý den

Najděte ve svém uspěchaném dni půlhodinku jen pro sebe a věnujte se sobě, svému tělu a ne-přemýšlení. Ukončete smršť myšlenek a pojďte do svého vnitřního klidu, kde můžete úžasně tvořit. Stačí jen poslouchat a dovolit aby se stala změna.

17 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

Moje terapie

Moje terapie je podcastová série, v níž si štafetu předává několik vypravěčských dvojic. Tvoří je šest lidí, kterým pomohla terapeutická sezení, a šest terapeutů, kteří je jimi provedli. Kdy se hlavní postavy šesti příběhů odhodlaly najít si terapeuta? Co se na sezeních odehrává a co všechno se díky nim může měnit? Podcastová série Radia Wave přibližuje různé podoby terapie. Různé životní příběhy, různé druhy potíží a různé terapeutické přístupy.

13 záznamů

4 odběratelé

Zdraví

Nadváha a obezita. Máme se skutečně obávat?

V české republice trpí nadváhou a obezitou 71 % mužů a 57 % žen. Obezita i nadváha patří mezi civilizační onemocnění, která se už dávno netýkají jen dospělých. Jsou tyto dvě nemoci pouhým strašákem nebo se s nimi dá bez problémů žít? O tom si budeme povídat s obezitologem a lékařem Petrem Hlavatým.

8 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

NikyNamasté

Tento podcast se věnuje józe, pohybu, cvičení, ženství a zdravému životnímu stylu. Také v nich můžete najít mé příběhy ze života, rady a typy. Občas se objeví host, který mě inspiruje svým životem a mohl by i vám něco předat. Naleznete mě na Instagramu, YouTube, Facebooku pod přezdívkou Niky Namasté. Více informací na www.nikynamaste.cz nebo na nikynamaste@gmail.com.

15 záznamů

1 odběratel

Zdraví

Od srdce

Pracovně to nazývám chilled self-development podcast - takže o seberozvoji, ale v klidu a s lehkostí. Žádnou velkou spiritualitu tu nenajdete, pokud ji teda nebudete hledat. Enjoy!

35 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

Pohybové podcasty

Pohybové podcasty od A až do Z o inteligentním pohybu se skutečnými odborníky.

20 záznamů

3 odběratelé

Zdraví

poVídačky

Vítejte ve světě Veroniky Wisiorkové, holky která se našla v tématech zdravého životního stylu, výživě, sportu, životním balanci, marketingu (hlavně na sociálních sítích), taky trošku v psychologii, osobnostním rozvoji a začátcích na volné noze. Baví mě vzdělávat se a předávat to dál. A o tomhle, si tady budeme poVídat. O mých zkušenost a zážiticích, které vám chci vyprávět. Taky o tom, co se vás dotýká a co vás zajímá. Abyste někdy věděli, že jsou problémy, které řešíme uplně všichni a že v tom nejste sami. Třeba vám to v některých místech pomůže věci pochopit a někdy prostě jen tak zapomenout na starosti všedních dní a jen si nechat povídat do uší.

15 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

Přírodní lékárna

Rubrika o potravinách a plodinách, které se vyplatí zařadit do jídelníčku.

87 záznamů

35 odběratelů

Zdraví

Radio Helou!

Rádio Helou! je online rádio, kde dominuje mluvené slovo. Autorské pořady vyrábí a vysílá produkční společnost Firestarter s.r.o. skrze stream nebo podcast. Mezi zásadní témata patří témata zdraví, emoce, životní styl, jednota, příležitosti, což jsou i klíčové slova platformy Helou!

230 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

Tady a teď Podcast

Ahoj! Vítejte u podcastu Tady a teď. Jmenuji se Kačka a v tomto podcastu bych s vámi ráda rozebírala témata ze života. Ať už je to životní styl, studium, cvičení, strava či osobní motivace zvednout zadek a jít si plnit svoje sny, protože kde jinde, když ne tady a kdy jindy, když ne teď. Doufám, že vám podcast bude líbit. Tak hezký poslech :)

18 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

Tělo & Duše

Kdo mě zná, ví. Kdo mě nezná, může se dozvědět. A nebo taky ne.. www.instagram.com/robinvesely___

45 záznamů

6 odběratelů

Zdraví

The Healthy Tapes

Vítejte u The Healthy Tapes. V tomto podcastu se ponoříme do témat jako je cvičení, zdravá strava, psychika, mindset, zvyky, ale také cestování, kariéra a ještě mnohem víc! Epizodami vás bude provádět Lucie Minářová, fitness Youtuberka, trenérka, závodnice v crossfitu a fanynka zdravého jídla a kávy, kterou většina zná pod přezdívkou @luciemin. The Healthy Tapes mají za úkol vám ukázat, jak žít lepší, zdravější a spokojenější život. Tak si pojďte zamilovat pohyb, jídlo, sami sebe, své okolí a hlavně si užít celou tu cestu!

51 záznamů

5 odběratelů

Zdraví

The power of now w/ nejedladel

Podcast je o zdravém životním stylu, inspiraci a motivaci dělat věci tak, jak chceme. O tom jak být šťastný sám se sebou a jak najít ve svém životě tu správnou cestu. Z druhého pohledu je podcast o mém americkém životě. O tom, jaké to je studovat a jaké

12 záznamů

8 odběratelů

Gastro

,

Zdraví

Tip pro Vás – Frekvence 1

Nejlepší tipy pro Vás

13 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

Vlna z ostrova

Vlnu z ostrova vysila zena jmenem Monika. Ceska zijici na ostrove Anguilla. Veri na zivotni balanci, pohodu a inspiraci. Miluje zdravou stravu, pohyb, kavu a cokoladu. V epizodach vas bude provadet svymi ostrovnimi dny, zivotnimi prihodami a myslenkami . . .

37 záznamů

0 odběratelů

Zdraví

Zdravíčko

S lékaři a dalšími odborníky o zdraví, nemocech, léčbě i prevenci.

92 záznamů

8 odběratelů