U lékaře: O léčbě rakoviny kůže s přednostou Dermatologické kliniky P. Arenbergerem

Výskyt případů melanomu, zhoubného nádoru kůže, vzrostl za polsedních 40 let na šestinásobek. Podle dermatologa MUDr. Petra Arenbergera by se lidé měli chránit proti vlivu, který k tomuto onemocnění nejvíce přispívá: proti ultrafialovému záření, ať už umělému nebo ze slunečních paprsků.

V magazínu U lékaře Studia Zet hovořil o problematice prevence a léčby rakoviny  Prof. MUDr. Petr Arenberger, přednosta Dermatovenerologické kliniky 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

 

U lékaře je pravidelný pořad vysílaný ve Studiu Zet na rádiu BBC, který připravujeme ve spolupráci s internetovou poradnou www.ulekare.cz.

Premiéru pořadu si můžete poslechnout každou středu v 15.46, reprízu v sobotu v 9.46 a také v pondělí v 15.46. Záznam aktuálního dílu pořadu najdete v playeru výše.

U lékaře: O léčbě rakoviny kůže s přednostou Dermatologické kliniky P. Arenbergerem Foto: Ilustrační foto. Zdroj: Shutterstock.com

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.