Open air festival Keltská noc – od dechovky po hip-hop

Do soboty trvá 18. ročník hudebního festivalu Keltská noc v Harrachově, na kterém vystoupí zlatý slavík Tomáš Klus, hip-hopová skupina Prago Union nebo legenda české punkové scény, kapela Visací Zámek.

Během dvoudenního programu se v harrachovském areálu vystřídá téměř třicet kapel z domácí scény. Na festivalu tradičně vystupuje skupina Tři sestry, která je na programu každoročně už od jeho počátku.

Ředitel festivalu, Pavel Martinek, řekl v rozhovoru pro Studio Zet, že letošní ročník je zaměřen především na multižánrovost. Ojedinělý zvuk přinese skupina Pipes and Pints, která propojuje klasický punk-rock se zvukem dud.

Areál s kapacitou osmi tisíc návštěvníků, vedle hudby nabízí sportovní atrakce či dětský koutek pro nejmladší. Chloubou festivalu a jeh stanového městečka je výhled na Jizerské hory.

Open air festival Keltská noc – od dechovky po hip-hop Foto: keltskanoc.cz

reklama

Další články

  1. Domažlice nabídnou o víkendu Chodské slavnosti

    Společnost ·

    Slavnosti jsou tradičně spojovány s Vavřineckou poutí, při které je tradičně také vysluhována mše pod širým nebem na Veselé hoře - Vavřinečku. Dále na pěti pódiích vystou…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.