Nominace soutěže Manažer roku se uzavřely, porota vybere vítěze 23. dubna

Na konci února se uzavřely nominace v rámci 22. ročníku soutěže Manažer roku. Hodnotitelská komise teď má měsíc na to, aby vybrala jména finalistů, která veřejnosti oznámí 8. dubna. Jména vítězů jednotlivých kategorií pak porota vyhlásí 23. dubna v pražském paláci Žofín. Ještě před samotným předáváním cen úspěšným manažerům a firmám se v ten samý den na Žofíně uskuteční i konference s názvem Žena - klíčový faktor úspěchu řízení společnosti i byznysu , na které vystoupí významné ženy z oblasti obchodu i politiky jak z domova, tak i ze světa.

Nominovaní manažeři, které porota vybrala na konci února, budou zařazeni do jednotlivých odvětví podle zaměření firem, pro které pracují. Vítězové pak obdrží titul Manažera odvětví. Ceny se budou rozdávat tradičně také podle velikosti firmy a věku manažera. Nominovaní tak mají šanci zvítězit mimo jiné i v kategoriích Mladý manažerský talent do 35 let, Vynikající manažer malé firmy do 50 zaměstnanců a Vynikající manažer střední firmy do 250 zaměstnanců. Z nejlepších deseti finalistů pak vzejdou dva absolutní vítězové, které získají ocenění Manažerka roku a Manažer roku.

Komise bude manažery hodnotit podle řady kritérií. Jde například o osobní přínos manažera k úspěchu a rozvoji firmy, kvalifikace v oboru, metodika řízení firmy, ale i etika nebo schopnost motivace zaměstnanců.

Dopoledne před slavnostním vyhlášením se bude konat tříhodinová konference o roli žen v byznysovém prostředí nazvaná Žena - klíčový faktor úspěchu řízení společnosti i byznysu. Konferenci, jejíž grantkou je mluvčí světové platformy pro podporu žen v řídících pozicích „Lean in“ Renata Mrázová, bude moderovat manažer a bývalý prezident společnosti Microsoft pro Evropu Jan Mühlfeit.

  

Zdroj: Zet

 

Nominace soutěže Manažer roku se uzavřely, porota vybere vítěze 23. dubna Foto: shutterstock.com - ilustrační foto

reklama

Další články

  1. Babiš odmítá rozdělení Ukrajiny na dva státy

    Společnost ·

    Podle vicepremiéra a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše Česko nesouhlasí s rozdělením Ukrajiny na dvě země, protože země v roce 1938 zažila podobnou zkušenost. Odpovědě…

  2. Euro je vůči dolaru nejníže za 11 a půl roku

    Byznys ·

    Jednotná evropská měna se včera propadla na novou nejnižší hodnotu vůči dolaru. Jedno euro se prodávalo za méně než 1,1 dolaru, což je nejméně od září 2003. Jednotná e…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.