Hlavní zprávy: Babiš s Trumpem prý navázali dobrý vztah; po razii v Brně bylo obviněno 9 lidí

Premiér Andrej Babiš se setkal s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v Bílém domě. Jednání bylo podle předsedy české vlády konkrétní. Přesvědčoval ho, aby nezaváděl dovozní cla na produkty automobilového průmyslu z Evropy. Tématem schůzky byl také vývoz amerického zkapalněného plynu do Evropy. Podle Babiše navázali s Trumpem dobrý vztah. Na Youradio News se dále dozvíte, že kriminalisté obvinili devět lidí v souvislosti se čtvrteční razii na radnici městské části Brno-střed. O návrhu na vazbu má státní zástupce rozhodnout dnes. Obvinění padla z trestných činů účast na organizované zločinecké skupině, zjednání výhody při zadávání veřejných zakázek a z úplatkářských trestných činů.

Hlavní zprávy: Babiš s Trumpem prý navázali dobrý vztah; po razii v Brně bylo obviněno 9 lidí Foto: YRN

reklama

Další články

  1. O vynález mikrofonu se vedly spory

    Tech ·

    Zvukový projev je nejpřirozenějším komunikačním prostředkem člověka. Na jeho zaznamenávání jsme si ale museli počkat až do 19. století. S prvním prototypem mikrofonu p…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.