Hlavní hvězdy United Islands letos zahrají v Kinského zahradě

Největší koncerty 11. ročníku United Islands se odehrají v Kinského zahradě. Během festivalu zahrají mimo jiné Bajofondo z Argentiny, britská zpěvačka Ella Eyre, český projekt Ille a desítky dalších interpretů. Celkem je připraveno osm venkovních a sedm klubových scén.

Letošní ročník United Islands of Prague opět zasáhne významnou část Prahy. Festival se chystá mimo jiné do nového zeleného prostoru Kinského zahrady, kde budou připraveny dvě největší scény, na kterých proběhne hlavní program. Jako jediná bude Kinského zahrada zpoplatněna.

Festival se vrací i do zrekonstruovaného prostředí Střeleckého ostrova, kde budou další dvě scény, kde si přijdou na své milovníci jazzu a world music. Ve spodním části Petřína zahrají české kapely, na Žofíně návštěvníci najdou klidové zóny.

Kluby budou nabízet program od desáté večer poté, co utichne hlavní scéna v Kinského zahradě. Do programu se letos zapojili Roxy, Lávka, Rock Café, Zephyr, Meet Factory, Jazz Dock a LaLoca.

V rámci akce proběhne i doprovodný program. Letošní ročník nabídne interaktivní hry, slackline, street-artovou dílnu, workshopy i gastronomii.

Zdroj: Unitedislands.cz

Hlavní hvězdy United Islands letos zahrají v Kinského zahradě Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Kvůli bojům v Iráku se zvyšují ceny ropy

    Byznys ·

    Obavy z eskalujících bojů v Iráku dnes vytlačily světové ceny ropy na několikaměsíční maxima. Severomořská ropa Brent získala zhruba dva dolary a vyhoupla se až na…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.