Češi vydělávají peníze díky investování na Zonky. Půjčují lidem

Zonky spojuje lidi. Ty, kteří si chtějí půjčit peníze, s těmi, kteří peníze půjčit mohou. Ušetří a vydělají na tom obě strany. Investorem se můžete stát už od dvou stovek.

Spoustu lidí stále nechává své peníze ležet ladem. Neřeší zhodnocení peněz, které vydělali. Ti chytřejší však přemýšlí, jak nechat peníze vydělávat. Jednou z možností, jak se o peníze starat, je půjčit peníze lidem. „Investujete do půjček, které mají trvání od 6 měsíců až do 7 let,“ říká ředitel služby Zonky Pavel Novák.

Za tu dobu si můžete na úrocích vydělat hezké peníze, které se vám navíc budou vracet postupně, a vy je můžete hned investovat znovu. To vám přinese další úroky a vydělané peníze, které když zase investujete, vydělají ještě více peněz.

Zdroj: Zonky.cz

Investovat dnes může každý. Na Zonky už investuje dokonce přes 15 000 lidí. Jako u každé investice je důležité si předem zjistit několik základních informací. Mezi základní informací patří srovnání poměru rizika investice a očekávaného výnosu. „S investory pravidelně komunikujeme. Vysvětlujeme, jaká jsou rizika u investic na Zonky. Snažíme se jim dát co nejvíce informací, jak své peníze výhodně a co s nejmenším rizikem zhodnotit,“ popisuje Novák komunikaci s investory.

Na Zonky samozřejmě investujete, abyste vydělali. Existuje však i přidaná hodnota. Pomůžete někomu, kdo to zrovna potřebuje. Můžete někomu pomoci refinancovat nevýhodnou půjčku, dalšímu získat peníze k odstartování vlastního projektu… a je toho mnohem víc!

 

 

Zdroj: Zet

Češi vydělávají peníze díky investování na Zonky. Půjčují lidem Foto: Zonky.cz

reklama

Další články

 1. Sony očekává celoročně rekordní zisk

  Byznys ·

  Japonské firmě Sony v rámci druhého fiskálního čtvrtletí stoupl zisk na 130,9 miliardy jenů (25,5 miliardy Kč). Loni přitom ve stejném období dosahoval na 4,8 miliardy…

 2. Jaké jsou nyní plány Carlese Puigdemonta?

  Společnost ·

  Španělská justice se dnes bude zabývat obviněními vůči členům sesazeného vedení Katalánska, nad jehož úřady kvůli protiústavnímu vyhlášení nezávislosti převzal kontrol…

 3. Zeman pověří Babiše jednáním o sestavení vlády

  Společnost ·

  Prezident Miloš Zeman dnes v Lánech pověří předsedu hnutí ANO Andreje Babiše jednáním o sestavení vlády. Neformální krok by měl být první na cestě k pozdějšímu jmenová…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.