Babiš má k sestavení vlády o něco blíže, říká po nedělním sjezdu ČSSD Václav Dolejší.

Čtyři měsíce po neúspěchu ve sněmovních volbách Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) zvolila svým novým předsedou dosavadního místopředsedu Jana Hamáčka. Okolnosti a výsledky sjezdu strany, stejně jako to, jaké to může mít důsledky v souvislosti se sestavením vlády Andreje Babiše, se pro rádio ZET vyjádřil reportér ze zpravodajského portálu Seznam Zprávy, Václav Dolejší.

Václav Dolejší se ve svém komentáři zaměřil mimo jiné na vystoupení Miloše Zemana v rámci kterého poradil straně, aby se sice ucházela o pozici ve vládě, ale aby si neřekla i ministerská křesla. Hovořil také o tom, zda je překvapením, že Milan Chovanec vypadl už v prvním kole volby. Nastolil také téma, zda začnou ČSSD po nynějším propadu znovu růst preference.

Celý komentář Václava Dolejšího si můžete poslechnout v playeru výše. 

Zdroj: ZET

 

Babiš má k sestavení vlády o něco blíže, říká po nedělním sjezdu ČSSD Václav Dolejší. Foto: ČTK

reklama

Další články

  1. Zeman nabádal ČSSD, aby jednalo s ANO o vládě

    Společnost ·

    Prezident Miloš Zeman v neděli nabádal na sjezdu v Hradci Králové sociální demokraty, aby neodcházeli do opozice, ale aby vyjednávali s hnutím ANO o novém kabinetu. Os…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.