Najděte si:

Zábava

Ranní show

Legenda a gigant českého éteru – Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Tříhodinová ranní smršť humoru, zábavy a nejednoho překvapení. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

402 záznamů

82 odběratelů

Zábava

MaXXimum muziky

MaXXimum muziky, maXXimum zábavy aneb nejsme normální rádio, jsme Evropa 2! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

36 záznamů

41 odběratelů

Zábava

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

137 záznamů

44 odběratelů

Zábava

Zpátky do minulosti

Největší frky Ranní show Evropy 2 v rubrice Zpátky do minulosti. Geniální glosátoři Leoš Mareš a Patrik Hezucký.

129 záznamů

42 odběratelů

Zábava

Svět podle Victorie

Svět tak, jak ho neznáte. Africká kráska mezi divou zvěří v éteru Evropy 2. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

129 záznamů

9 odběratelů

Zábava

Rádio RePublika

Satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika.

54 záznamů

96 odběratelů

Zábava

3v1

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

171 záznamů

146 odběratelů

Zábava

Kraus a blondýna

Výběr nejlepších komentářů z uplynulého týdne. Blondýna se ptá, Jan Kraus odpovídá: týdenní události v jedné hodině. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

484 záznamů

128 odběratelů

Zábava

Vytoč mámu

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

172 záznamů

19 odběratelů

Zábava

Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Záplata na nedělní depku s Nastym, Arnoštem „Arnym“ Frauenbergem a Vojtou „Vojtaanem“ Záveským. Tahle dávka energie Vám vydrží na celý týden! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

120 záznamů

31 odběratelů

Zábava

Kachny na tahu!

Komediální show o vztazích, lásce a životních problémech. S nadsázkou a humorem komentují Kač s Knížkou a Mike. Přidávají vtipné historky i bonusové výzvy.

27 záznamů

10 odběratelů

Zábava

FAJN PODCASTY

Jsme FAJN. Jsme autentické rádio pro mladé lidi. Mluvíme o tom, co tě baví, co tě zajímá, co tě štve. MLUV S NÁMI I TY! OKOMENTUJ NÁŠ PODCAST! Líbí se ti? Baví tě? Rozčiluje tě? DEJ VĚDĚT. Jsme tvoje rádio. Jsme FAJN.

55 záznamů

10 odběratelů

Zábava

Kdepa copa

Podcast od holky z Plzně, která si chce prostě čas od času popovídat a tak nějak doufá, že jí někdo bude poslouchat :)

12 záznamů

5 odběratelů

Zábava

hPod

Týdení zvukové zpravodajství ze světa her

821 záznamů

15 odběratelů

Zábava

Japonec na konec

Pořad rádia Frekvence 1. Politická satira ve stylu „one statement show“. Imitátor Petr Jablonský paroduje politika s japonskými kořeny ale nejryzejším českým srdcem. V premiéře každý všední den v 17:50 na Frekvenci 1. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

157 záznamů

11 odběratelů

Zábava

BROCAST

Brocast je podcastová série dlouhých rozhovorů se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

5 záznamů

5 odběratelů

Zábava

Mikrovlnky

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

30 záznamů

7 odběratelů

Pro ženy, Zábava

jak jsem!

Když se zeptáte mých blízkých, jak by mě popsali, řekli by určitě, že jsem upovídaná. Proto jsem si našla variantu podcastů, kde mě nikdo nepřerušuje a já si ty moje historky a monology můžu vést jak jen chci :) Taky by snad řekli, že jsem vtipná. Nenec

38 záznamů

11 odběratelů

Zábava

Čermák Staněk Comedy Podcast

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "!nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČER

22 záznamů

5 odběratelů

Zábava

Geekzóna

Geekzóna - podcast časopisu Pevnost. Váš libozvučný průvodce fantastickými světy.

5 záznamů

4 odběratelé

Zábava

Jsem Nerd: Roth Wellden

Jsem Nerd je pro všechny geeky a nerdy. Řeší se hudba, filmy, hry, technologie a mnoho dalšího. Určeno především pro diváky Rotha Welldena.

6 záznamů

4 odběratelé

Zábava

Radio ZEITUNG

Nezávislé mukačevské rádio

55 záznamů

7 odběratelů

Zábava

Odpolední show

Tomáš Zástěra a Koko Vás doprovodí každý den na cestě domů. Pořádná dávka všeho, co potřebujete vědět. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

199 záznamů

11 odběratelů

Zábava

Klekání

Původní autorská antologie v podobě pěti povídek, které prolínají žánry sci-fi, fantasy, folkloru a pohádek s naší realitou. Každá z pěti epizod podcastu Klekání vychází v průběhu měsíce října 2019 vždy ve čtvrtek v 7 hodin večer. Tak si nasaďte sluchátka a pojďte se s námi trochu bát.

6 záznamů

2 odběratelé

Zábava

Narovinu Zlomenej Podcast

<p>Pravidelný podcast přinášející od roku 2009 do 2018 pod vedením moderátorů KamCZa a AhZ novinky ze světa rovnejch i zlomenejch rytmů, zajímavý rozhovory a sety. Od roku 2018 připravuje AhZ a Annita.</p>

15 záznamů

3 odběratelé