Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu V tělocvičně

Podcast V tělocvičně

9 epizod

440 odběratelů

„Tělo je jediné místo, ve které musíme být 24/7 až do konce života,“ říká Adam Antmann, silový a kondiční trenér z Antmann.cz. Pokud nám naše tělo neslouží podle našich představ a neustále se potýkáme s nepříjemným pocitem a bolestí při pohybových aktivitách anebo dokon
Obrázek epizody 08 – Typy tréninků – Online kurzy často slibují nesmysly. Silový trénink neznamená být kulturistou, ale je pro běžnou populaci všech věkových kategorií. Ovlivňuje výkonnost, sebevědomí, zpevnění těla, šlachy, vazy, hustotu kostí

08 – Typy tréninků – Online kurzy často slibují nesmysly. Silový trénink neznamená být kulturistou, ale je pro běžnou populaci všech věkových kategorií. Ovlivňuje výkonnost, sebevědomí, zpevnění těla, šlachy, vazy, hustotu kostí

15. 12. 2020

33 min

Obrázek epizody 07 – Pohybové vzory – Co znamená ekonomicky využívat pohybový aparát? Je mýtus mít zkrácené šlachy? Má cenu se protahovat před tréninkem?

07 – Pohybové vzory – Co znamená ekonomicky využívat pohybový aparát? Je mýtus mít zkrácené šlachy? Má cenu se protahovat před tréninkem?

8. 12. 2020

27 min

Obrázek epizody 06 – Dýchání – Problém je povrchový stresový dech. Potřebujeme se naučit vnitrobřišnímu tlaku, který ochrání páteř. Je dýchání do břicha mýtus?

06 – Dýchání – Problém je povrchový stresový dech. Potřebujeme se naučit vnitrobřišnímu tlaku, který ochrání páteř. Je dýchání do břicha mýtus?

1. 12. 2020

17 min

Obrázek epizody 05 – Ruce, ramena a hrudník – Zvednout ruce nad hlavu nebo se zaklonit, s tím mají lidé problém. Se zápěstím moc nepracujeme. Nemáme dostatečný úchop.

05 – Ruce, ramena a hrudník – Zvednout ruce nad hlavu nebo se zaklonit, s tím mají lidé problém. Se zápěstím moc nepracujeme. Nemáme dostatečný úchop.

24. 11. 2020

18 min

Obrázek epizody 04 – Kolena a kotníky – Kolena jsou první na ráně. Škodí nám hluboký dřep? Kotníky jsou podceňované. Máme v nich malý rozsah. Co bosá chůze?

04 – Kolena a kotníky – Kolena jsou první na ráně. Škodí nám hluboký dřep? Kotníky jsou podceňované. Máme v nich malý rozsah. Co bosá chůze?

17. 11. 2020

27 min

Obrázek epizody 03 – Zadek – Jaká je jeho funkce? Hnací motor pro výkon, sílu a stabilizaci. Prevence proti bolesti zad. Nejsilnější sval, který máme.

03 – Zadek – Jaká je jeho funkce? Hnací motor pro výkon, sílu a stabilizaci. Prevence proti bolesti zad. Nejsilnější sval, který máme.

10. 11. 2020

22 min

Obrázek epizody 02 – Záda – Má cenu se pokřupávat? „Zapomeňte na speciální židle nebo míče. Nesnažte se kombinovat práci a posilování zad. Žíněnka je nejlepší investicí vašeho šéfa“

02 – Záda – Má cenu se pokřupávat? „Zapomeňte na speciální židle nebo míče. Nesnažte se kombinovat práci a posilování zad. Žíněnka je nejlepší investicí vašeho šéfa“

3. 11. 2020

26 min

Obrázek epizody 01 – Jak začít cvičit a co vadí našemu tělu? „Lidi se neumí správně nadechnout, jsou slabí a dlouho staticky sedí“

01 – Jak začít cvičit a co vadí našemu tělu? „Lidi se neumí správně nadechnout, jsou slabí a dlouho staticky sedí“

27. 10. 2020

38 min

Obrázek epizody Jdeme na to!

Jdeme na to!

26. 10. 2020

1 min