Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

V tělocvičně

Youradio Talk

Osobní rozvoj

,

Sport

,

Zdraví

01 – Jak začít cvičit a co vadí našemu tělu? „Lidi se neumí správně nadechnout, jsou slabí a dlouho staticky sedí“

Play

Poslechněte si podcast

27. 10. 2020

38:32

„Tělo je jediné místo, ve které musíme být 24/7 až do konce života,“ říká Adam Antmann, silový a kondiční trenér z Antmann.cz. Pokud nám naše tělo neslouží podle našich představ a neustále se potýkáme s nepříjemným pocitem a bolestí při pohybových aktivitách anebo dokonce hned po ránu, snižuje se rapidně naše kvalita života a všechno nás jednoduše otravuje a jsme více ve stresu. Jak se těchto obtíží zbavit, cvičit správně, udržitelně a starat se o svoje klouby, svaly, šlachy a pohybový aparát se dozvíte v našem podcastu s názvem „V TĚLOCVIČNĚ“.

O epizodě podcastu

Žijeme ve světě médií a informací. Na každou otázku dokážeme najít různé odpovědi. Pokud se budeme bavit o zlepšení kondice, můžeme mluvit o videích na sociálních sítích, můžeme si do mobilu stáhnout sportovní aplikace. Jaký je ale nejdůležitější krok pro změnu vlastní pohybové rutiny? „Přestat koukat na tréninky Jardy Jágra,“ říká V tělocvičně Adam Antmann. Poslechni si to.