„Uspěl jsem, protože jsem žil své sny,“ říká předseda Českého šermířského svazu Kubišta

Talentu v šermu podle svých slov příliš neměl. Podařilo se mu ale uspět díky tomu, že žil své sny. V pořadu Myšlení první ligy to kouči a mentorovi Janu Mühlfeitovi řekl předseda Českého šermířského svazu Oldřich Kubišta. Podle jeho slov je rozhodující, aby člověk štěstí. Nesmí to být smolař. 

„Uspěl jsem, protože jsem žil své sny,“ říká předseda Českého šermířského svazu Kubišta Foto: YRT

reklama

Další články

1. Vzestup a pád Stanislava Grosse

Společnost ·

Premiérem nebyl ani rok, přesto jeho éra vyvolává v českých občanech dodnes silné emoce. Nejspíš proto, že v 90. letech představoval naději tuzemské politiky, na začát…

2. Bob Marley: Láska, hudba a marihuana

·

Byl to drobný muž, který zpíval křehké písně se silným poselstvím. Jmenoval se Bob Marley, první hvězda třetího světa, který svým houpavým karibským reggae ovlivnil to…

3. Arménie: Drsné hory a blázniví řidiči

Společnost ·

Kavkazani jsou horké hlavy a nejviditelněji se to projevuje na silnicích. Takové jsou zkušenosti Adama Klsáka s Arménií, která mu ale i přes strach o svůj život na tam…

4. Příběh Ötziho, detektivka na pokračování

Společnost ·

Tohle je příběh jedné z nejslavnějších mumií historie lidstva. Objev  Ötziho, muže z doby měděné, otevírá unikátní vhled do prehistorických časů. Dodnes nabízí vědcům …

5. Nejslavnější hláška českého internetu

Tech ·

Není to událost, která by nějak zásadně ovlivnila naše životy, změnila chod státu, nebo hnula světovými dějinami. Jde o pouhou odpověď na nenápadnou anketní otázku. By…

6. Ráno, které změnilo Ameriku

Společnost ·

Byl to den, který radikálně proměnil naši představu o terorismu. Během jednoho dopoledne se celý svět dozvěděl, jak může být zranitelný. A jak jednoduché je zaútočit n…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.