Byznys se zařízením pro pěstitele konopí roste. Je ale třeba se soustředit na globální trh

Americké Colorado, Washington nebo Kalifornie, ale také Kanada. To jsou státy, kde je legální užívání marihuany pro rekreační účely. Spolu s tím roste trh pěstitelů konopí a vše, co k němu patří. Vstoupit do něj se rozhodl i Petr Mertlík, který sestavuje stříhací zařízení pro konopí s názvem Sunflower Trimmer. „Vždy mě bavilo sestavovat a tvořit. Když jsem na jednom z veletrhů pro pěstitele viděl tato zařízení, tak se mi líbilo, že trh není tak obsazený,“ říká ke svým začátkům. Co čím vším se Mertlík v tomto odvětví potýká, prozradil v magazínu Startér.

Byznys se zařízením pro pěstitele konopí roste. Je ale třeba se soustředit na globální trh Foto: YRT

reklama

Další články

1. Horká linka, která mírnila studenou válku

Tech ·

Když se v létě 1962 podařilo odvrátit globální jaderný konflikt mezi Sovětským svazem a USA, domluvily se obě velmoci na přímém spojení. Mezi Washingtonem a Moskvou se…

2. Letecká show, která se změnila v ohnivé peklo

Tech ·

Měla to být jedna z dalších úchvatných leteckých přehlídek, pří které burácejí motory a nadšení diváci aplaudují akrobacii strojů ve vzduch. Letecký den, který se usku…

3. Když The Beatles potkali Elvise

Společnost ·

27. srpna se setkaly jedny z nejzářivějších hvězd na hudebním nebi. V tento den roku 1965 navštívili členové kapely The Beatles svého idola Elvise Presleyho. Kdo by si…

4. Zákon, který potvrdil normalizaci v Československu

Společnost ·

Byl to zákon, který definitivně zadupal náladu Pražského jara roku 1968. Zákon, který uděloval mimořádné pravomoci tehdejší policii s cílem zajistit veřejný pořádek a …

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.