Dnes startuje třetí ročník ocenění firem Český Goodwill

Dnešním dnem začíná třetí ročník nejvíce oceňovaných firem Český Goodwill. Do konce června mohou lidé posílat nominace na podnikatele a společnosti, o nichž se domnívají, že si zasluhují získat ocenění za odpovědný přístup k podnikání, mají osobnostní kvality nebo eticky jednají ke svým zaměstnancům nebo celému širšímu okolí. 

„Již samotná nominace je pro podnikatele tím největším oceněním jejich poctivé práce a zároveň motivací k dalšímu úsilí,“ řekl manažerka projektu Český Goodwill Markéta Nová.

Obdiv ke svému podnikatelskému vzoru může vyjádřit zaměstnanec, obchodní partner, zákazník nebo pouhý obdivovatel.

Poté, co se vyhodnotí nominace, proběhne v září další fáze hlasování veřejnosti, jež už rozhodne o Osobnosti Českého Goodwillu 2015. Odborná porota poté také vybere vítěze ostatních kategorií.

Patrony českého Goodwillu 2015 je 1. Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jaroslava Jermanová, ministr zemědělství Marian Jurečka, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

„Projektu Český Goodwill se v uplynulých letech zúčastnilo již na osmdesát firem, kterých si lidé váží. Největší podporu veřejnosti a titul Osobnost Českého Goodwillu 2014 získala Banka Milfaitová, majitelka manufaktury na výrobu výtečných domácích marmelád, které slaví úspěch u nás i po celém světě,“ řekla Nová. 

 

Zdroj: ZET

Dnes startuje třetí ročník ocenění firem Český Goodwill Foto: Český Goodwill

reklama

Další články

  1. ING Bance v Česku loni vzrostl zisk o 64 procent

    Byznys ·

    Tuzemské pobočce ING Bank loni stoupl čistý zisk na 344 milionů korun. V meziročním srovnání jde o čtyřiašedesátiprocentní nárůst. Celková výše aktiv se bance loni sní…

  2. Začíná populární filmový festival v Cannes

    ·

    Dnes večer se v jihofrancouzském městě Cannes uskuteční slavnostní zahájení 68. ročníku tamního mezinárodního filmového festivalu. Úvodním snímkem bude francouzské dra…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.