Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Zábava

FOTOPOKEC

Podcast o fotografii, fototechnice a dalších foto věcech. https://www.instagram.com/martin_tajc/ https://www.instagram.com/matejliskafotograf/

5 epizod

1 odběratel

Zábava

Geekzóna

Geekzóna - podcast časopisu Pevnost. Váš libozvučný průvodce fantastickými světy.

17 epizod

11 odběratelů

Zábava

Ginkgo

Povídání s lidmi o tom co dělají, jak se k tomu dostali a jak je Panská změnila.

4 epizod

1 odběratel

Zábava

Hej pane Diskžokej

Mluvený podcast zaměřený na DJing, hudební průmysl a vše okolo něj. Nechte se inspirovat zajímavými hosty a pobavte se příběhy, které jsme si nevymysleli, ale doopravdy zažili.

3 epizod

0 odběratelů

Zábava

,

Kultura

Hladový Kašpárek

Podcast by Městské divadlo Zlín

52 epizod

5 odběratelů

Zábava

Holkis Polkis

Nejlepší kamarádky, které s nadhledem debatují o každodenních radostech a strastech ve vztazích i single životě. Sledujte nás na našem společném Instagramu: @podcast_holkispolkis (naše osobní účty: @locikasz @carolinwlos)

18 epizod

1 odběratel

Pro ženy

,

Zábava

Holky v čokoládě

Jak to vypadá když se sejdou dvě nejlepší kamarádky a rozebírají chlapce, vysokoškolský život a další jiné srandy? To se dozvíte v podcastu holky v čokoládě P.S. Proč zrovna v čokoládě? Poslouchej náš podcast a třeba se to dozvíš!! Ig: holky_v_cokolade

10 epizod

10 odběratelů

Zábava

Horoskop Frekvence 1

Nevíte si rady s tím, jaký vás čeká den? Třeba vám poradí naše horoskopy, které pro rádio Frekvence 1 pravidelně připravuje kartářka Dagmar Kludská...

234 epizod

8 odběratelů

Zábava

hPod

Týdení zvukové zpravodajství ze světa her

883 epizod

28 odběratelů

Zábava

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

146 epizod

67 odběratelů

Zábava

iFILMcz comedy (qqstudio)

Komici, známí z pořadu Pod pokličkou a anim.seriálu Pytlíkov, Jiří Sedláček a Norbert Lichý mají vlastní "kriminálku" a zpravodajství. Nekorekní, polohrubá zábava (YOUTUBE iFILMcz)

21 epizod

0 odběratelů

Pro ženy

,

Zábava

jak jsem!

Když se zeptáte mých blízkých, jak by mě popsali, řekli by určitě, že jsem upovídaná. Proto jsem si našla variantu podcastů, kde mě nikdo nepřerušuje a já si ty moje historky a monology můžu vést jak jen chci :) Taky by snad řekli, že jsem vtipná. Nenec

53 epizod

19 odběratelů

Zábava

Jak Přežít

Partnerský dýchánek o všedních i nevšedních tématech ovlivňujících naše každodenní bytí.

10 epizod

3 odběratelé

Zábava

Jankost

Krátké podcasty, třeba do tramvaje nebo do MHDčka. Od velkého třesku přes vesmír, rozhovory na různá temáta až po studie např. o psychedelikách. To vše najdete na tomto podcastu Jankost.

24 epizod

4 odběratelé

Zábava

Japonec na konec

Pořad rádia Frekvence 1. Politická satira ve stylu „one statement show“. Imitátor Petr Jablonský paroduje politika s japonskými kořeny ale nejryzejším českým srdcem. V premiéře každý všední den v 17:50 na Frekvenci 1. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

158 epizod

17 odběratelů

Zábava

Jóga z gauče

Podcast pro všechny, které zajímají jógové příběhy, zkušenosti, rady, tipy a přístupy. Jsme Helča s Bárou a vedeme 2 studia Jóga Letná a Jóga Vinohrady. Máme kolem sebe skvělou komunitu joginu, kteří vám mají co říct!

43 epizod

8 odběratelů

Zábava

Jokerovy podcasty

Podcast by www.jokerovypodcasty.cz

11 epizod

1 odběratel

Zábava

Jsem Nerd: Roth Wellden

Jsem Nerd je pro všechny geeky a nerdy. Řeší se hudba, filmy, hry, technologie a mnoho dalšího. Určeno především pro diváky Rotha Welldena.

8 epizod

7 odběratelů

Zábava

Kachny na tahu!

Komediální show o vztazích, lásce a životních problémech. S nadsázkou a humorem komentují Kač s Knížkou a Mike. Přidávají vtipné historky i bonusové výzvy.

51 epizod

29 odběratelů

Zábava

Karanténa Zuzany Fuksové

Zápisky nepsané na oprátce, ale v bytě, na chatě a na zahradě běhěm koronakrize. Vysoká škola života v izolaci. Jak být na mateřské a mít zaracha.

8 epizod

1 odběratel

Zábava

Kdepa copa

Podcast od holky z Plzně, která si chce prostě čas od času popovídat a tak nějak doufá, že jí někdo bude poslouchat :)

51 epizod

27 odběratelů

Zábava

Klekání

Původní autorská antologie v podobě pěti povídek, které prolínají žánry sci-fi, fantasy, folkloru a pohádek s naší realitou. Každá z pěti epizod podcastu Klekání vychází v průběhu měsíce října 2019 vždy ve čtvrtek v 7 hodin večer. Tak si nasaďte sluchátka a pojďte se s

16 epizod

19 odběratelů

Zábava

Konečně pátek

Páteční večer je jiný než ostatní - zvolníme, je čas na témata, která ve shonu pracovního týdne míjíme. Je čas na zábavu, povídání s posluchači i hosty. Lifestylová témata, celebrity, ale i zajímavé tipy nebo dobré rady. Chybět nebude ani Česká hitparáda v čase mezi 19:

14 epizod

4 odběratelé

Zábava

Kraus a blondýna

Výběr nejlepších komentářů z uplynulého týdne. Blondýna se ptá, Jan Kraus odpovídá: týdenní události v jedné hodině. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

1133 epizod

277 odběratelů

Zábava

KYDY

90 epizod

8 odběratelů