Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu My děti ze stanice 2020

Podcast My děti ze stanice 2020

104 epizod

9 odběratelů

Vážení návštěvníci, vítejte v mé zoo. Pavilon A za malou chvíli představí novinky ze světa kultury a umění. Pozor, ve stanu už má angažmá opět jiný host! Jmenuji se Jan Bican a čeká nás velká jízda a hodně počmáraných témat, tak pojďme na to! Kontaktovat mě můžete na po
Obrázek epizody Angažmá Žofie Dařbujánová: Klipy za 400k děláme s MYDY hlavně pro sebe, o tvorbě pochybujeme všichni, Eurovize, burleska, koncerty v Soulu, Glastonbury a turné po USA

Angažmá Žofie Dařbujánová: Klipy za 400k děláme s MYDY hlavně pro sebe, o tvorbě pochybujeme všichni, Eurovize, burleska, koncerty v Soulu, Glastonbury a turné po USA

25. 3. 2024

24 min

Obrázek epizody Angažmá Má vlast edit live: Daniela Pilná, Vivien Nagy a Leona

Angažmá Má vlast edit live: Daniela Pilná, Vivien Nagy a Leona

15. 3. 2024

38 min

Obrázek epizody Angažmá Marcell: Deska s Fiedlerski vznikla během 10 dnů, nemám rád peníze, zbytek světa nám umělcům často nerozumí

Angažmá Marcell: Deska s Fiedlerski vznikla během 10 dnů, nemám rád peníze, zbytek světa nám umělcům často nerozumí

11. 3. 2024

29 min

Obrázek epizody Angažmá Tomas Robin: Top 100 podle Apple Music, Too Good To Be True

Angažmá Tomas Robin: Top 100 podle Apple Music, Too Good To Be True

22. 1. 2024

32 min

Obrázek epizody Angažmá Nikita Jankovičová: Konec šéfky Refresheru, vedení Generace Z, Love Is On The Air, královská rodina a anální sex

Angažmá Nikita Jankovičová: Konec šéfky Refresheru, vedení Generace Z, Love Is On The Air, královská rodina a anální sex

15. 1. 2024

49 min

Obrázek epizody Angažmá Lazer Viking: Nová deska bude plná špatných nápadů a lidskosti, spěch je nepřítel umělců, Grammy letos vyhraje Taylor Swift

Angažmá Lazer Viking: Nová deska bude plná špatných nápadů a lidskosti, spěch je nepřítel umělců, Grammy letos vyhraje Taylor Swift

8. 1. 2024

32 min

Obrázek epizody Angažmá Kristýna Valoušková: Hotely propojuji s rapem, uměním a velkou party

Angažmá Kristýna Valoušková: Hotely propojuji s rapem, uměním a velkou party

21. 12. 2023

29 min

Obrázek epizody Angažmá Betty Petrusová: V Rijádu se zahalovat nemusím, život v S. Arábii je stejný jako v Česku, plánuji šít vlastní abáje

Angažmá Betty Petrusová: V Rijádu se zahalovat nemusím, život v S. Arábii je stejný jako v Česku, plánuji šít vlastní abáje

15. 12. 2023

29 min

Obrázek epizody Angažmá Adonxs: Overthinker stál 20k €, alter ego a mental health, Eurovision 2025

Angažmá Adonxs: Overthinker stál 20k €, alter ego a mental health, Eurovision 2025

1. 12. 2023

34 min

Obrázek epizody Angažmá Marie Tomanová: Na billboardech od Brooklynu po L. A., zakázky pro Gucci i Instagram byly sen, vnímám velkou propast mezi komercí a uměním

Angažmá Marie Tomanová: Na billboardech od Brooklynu po L. A., zakázky pro Gucci i Instagram byly sen, vnímám velkou propast mezi komercí a uměním

24. 11. 2023

32 min

Obrázek epizody My děti talk: Anna Zemanová, Lukáš Novák a Karel Havlíček v Pragovce

My děti talk: Anna Zemanová, Lukáš Novák a Karel Havlíček v Pragovce

21. 11. 2023

1 hod 7 min

Obrázek epizody Angažmá Good Times Only: Teď na to myslím

Angažmá Good Times Only: Teď na to myslím

27. 10. 2023

21 min

Obrázek epizody Angažmá Tom Sean Pšenička: Debutové album plné emocí, nová série Sex O'Clock a hlavní role v novince Bohdana Slámy

Angažmá Tom Sean Pšenička: Debutové album plné emocí, nová série Sex O'Clock a hlavní role v novince Bohdana Slámy

19. 10. 2023

32 min

Obrázek epizody Angažmá Linda Procházka: Z Designbloku do Hongkongu a výloha Hermès k tomu

Angažmá Linda Procházka: Z Designbloku do Hongkongu a výloha Hermès k tomu

13. 10. 2023

27 min

Obrázek epizody Angažmá Anna J. Slováčková: Osudová, v Lucerně se rozhodne jestli budu s hudbou pokračovat

Angažmá Anna J. Slováčková: Osudová, v Lucerně se rozhodne jestli budu s hudbou pokračovat

2. 10. 2023

37 min

Obrázek epizody Angažmá Filip Švehla: Rezidence v NY, obrazy za 200 tisíc, (ne) příprava AVU na trh

Angažmá Filip Švehla: Rezidence v NY, obrazy za 200 tisíc, (ne) příprava AVU na trh

26. 9. 2023

25 min

Obrázek epizody Angažmá Barbora Gajová: Rituály v Peru, tvůrčí krize, Nepál a Káhira

Angažmá Barbora Gajová: Rituály v Peru, tvůrčí krize, Nepál a Káhira

9. 8. 2023

47 min

Obrázek epizody Angažmá Naomi Adachi: V kalhotkách na střeše Puppu, Japonsko a deprese, 12/10

Angažmá Naomi Adachi: V kalhotkách na střeše Puppu, Japonsko a deprese, 12/10

3. 8. 2023

42 min

Obrázek epizody Angažmá Annabelle: Ze studia jsem se vrátila ve 4 ráno

Angažmá Annabelle: Ze studia jsem se vrátila ve 4 ráno

24. 7. 2023

27 min

Obrázek epizody Angažmá Adéla Mazánková: Jsem hlava Cosmopolitanu, ve Varech mi chybí honosnost

Angažmá Adéla Mazánková: Jsem hlava Cosmopolitanu, ve Varech mi chybí honosnost

19. 7. 2023

41 min

Obrázek epizody My děti talk na Metronome: Luboš Kulíšek a Kristina Kratochvilová

My děti talk na Metronome: Luboš Kulíšek a Kristina Kratochvilová

30. 6. 2023

34 min

Obrázek epizody Angažmá Denis Šafařík: Vystřihl jsem se z vlastního filmu

Angažmá Denis Šafařík: Vystřihl jsem se z vlastního filmu

26. 6. 2023

24 min

Obrázek epizody Angažmá Anet Antošová: Jiří Korn je láska

Angažmá Anet Antošová: Jiří Korn je láska

16. 6. 2023

42 min

Obrázek epizody Angažmá Daniel Hrdlička: Singl ze studia kde nahrávají Bastille, kapela Pilot

Angažmá Daniel Hrdlička: Singl ze studia kde nahrávají Bastille, kapela Pilot

2. 6. 2023

25 min

Obrázek epizody Angažmá live: Albert Černý a Bára Podzimková, Lavrs market 2023

Angažmá live: Albert Černý a Bára Podzimková, Lavrs market 2023

24. 5. 2023

52 min