Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Angažmá Ema Müller: Choď na to svojim tempom, mou knížku má i "naša" prezidentka Zuzana, mám úzkosti že toho nedělám dost, jsem kočovník, Paříž před Olympiádou je šílená

My děti ze stanice 2020

Elite Bloggers Podcasts

Umění

Angažmá Ema Müller: Choď na to svojim tempom, mou knížku má i "naša" prezidentka Zuzana, mám úzkosti že toho nedělám dost, jsem kočovník, Paříž před Olympiádou je šílená

Obrázek epizody Angažmá Ema Müller: Choď na to svojim tempom, mou knížku má i "naša" prezidentka Zuzana, mám úzkosti že toho nedělám dost, jsem kočovník, Paříž před Olympiádou je šílená

Poslechněte si podcast

10. 6. 2024

41 min

Pozvání do angažmá 113. ep přijala Ema Müller. Jak se žije v Paříži v období před Olympiádou? Jak se zbavit štěnic? Jak probíhalo předání knížky slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové? A proč se rozhodla ukončit práci ve fashion PR?

Bohyně, lídryně vlastního seskupení propagující sebelásku a přijetí sama sebe. V minulém roce vydala knížku “ svoja ”, sbírku textů, které posledních pět let psala pro československý Vogue.

instagram @jan_bican
tiktok@jan_bican
janbican.cz