Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu My děti ze stanice 2020

Podcast My děti ze stanice 2020

106 epizod

9 odběratelů

Vážení návštěvníci, vítejte v mé zoo. Pavilon A za malou chvíli představí novinky ze světa kultury a umění. Pozor, ve stanu už má angažmá opět jiný host! Jmenuji se Jan Bican a čeká nás velká jízda a hodně počmáraných témat, tak pojďme na to! Kontaktovat mě můžete na po
Obrázek epizody Vítej ve stanici 2020

Vítej ve stanici 2020

8. 7. 2020

2 min

Obrázek epizody Angažmá Kristýna Poliček 🎙Jak uspořádat handpoke festival a managovat štěstí celé firmě?

Angažmá Kristýna Poliček 🎙Jak uspořádat handpoke festival a managovat štěstí celé firmě?

13. 7. 2020

36 min

Obrázek epizody Angažmá Petr Klempa 🎙Nefotím na občanku, ale report celýho setkání (i swingers party)

Angažmá Petr Klempa 🎙Nefotím na občanku, ale report celýho setkání (i swingers party)

20. 7. 2020

33 min

Obrázek epizody Angažmá Barbora Sedláková 🎙Vlastní brand je pro mě splněným snem, říká ambiciózní mileniálka

Angažmá Barbora Sedláková 🎙Vlastní brand je pro mě splněným snem, říká ambiciózní mileniálka

27. 7. 2020

49 min

Obrázek epizody Angažmá Denisa Koppová 🎙Začínala s handpoke, nyní vede svůj vlastní Prostě Život

Angažmá Denisa Koppová 🎙Začínala s handpoke, nyní vede svůj vlastní Prostě Život

3. 8. 2020

1 hod 18 min

Obrázek epizody Angažmá jsem přijal sám 🎙Aby přišla inspirace, tak si občas šňupnu cizích osudů

Angažmá jsem přijal sám 🎙Aby přišla inspirace, tak si občas šňupnu cizích osudů

17. 8. 2020

28 min

Obrázek epizody Angažmá Gabriela Heclová 🎙Od vlastní hudby a produkce až po hraní v nekonečným seriálu

Angažmá Gabriela Heclová 🎙Od vlastní hudby a produkce až po hraní v nekonečným seriálu

7. 9. 2020

1 hod 15 min

Obrázek epizody Angažmá Šarlota Frantinová 🎙Album Sextape je mimořádně emotivní projekt, který není doceněný

Angažmá Šarlota Frantinová 🎙Album Sextape je mimořádně emotivní projekt, který není doceněný

14. 9. 2020

1 hod 9 min

Obrázek epizody Angažmá Jakub Gulab 🎙 Umím prodat své know-how na TikToku

Angažmá Jakub Gulab 🎙 Umím prodat své know-how na TikToku

5. 10. 2020

57 min

Obrázek epizody Angažmá Ditta Zavřelová🎙Holista navede lidi, jak umřít šťastně a zdravě

Angažmá Ditta Zavřelová🎙Holista navede lidi, jak umřít šťastně a zdravě

19. 10. 2020

1 hod 42 min

Obrázek epizody Angažmá Martin Hofman🎙Lituju, že si nepíšu hlášky hostů v kavárně

Angažmá Martin Hofman🎙Lituju, že si nepíšu hlášky hostů v kavárně

4. 11. 2020

45 min

Obrázek epizody Angažmá Barbora Tatarová🎙Brno nabízí občas víc než Praha

Angažmá Barbora Tatarová🎙Brno nabízí občas víc než Praha

9. 11. 2020

48 min

Obrázek epizody Angažmá Michaela Martinátová a Barbora Gajová🎙 První focení bylo za 2kila

Angažmá Michaela Martinátová a Barbora Gajová🎙 První focení bylo za 2kila

16. 11. 2020

59 min

Obrázek epizody Angažmá Jakub Záruba🎙 Havana je Milion + a sexy holky

Angažmá Jakub Záruba🎙 Havana je Milion + a sexy holky

23. 11. 2020

1 hod 2 min

Obrázek epizody Angažmá Lucie Králíková🎙Do svých obrazů dávám kupu své energie, nahotu i králíky

Angažmá Lucie Králíková🎙Do svých obrazů dávám kupu své energie, nahotu i králíky

2. 12. 2020

53 min

Obrázek epizody Angažmá Adéla Nevrlá🎙Rozbrečela mě zatím jen jedna svatba, říká ambiciózní ostravačka

Angažmá Adéla Nevrlá🎙Rozbrečela mě zatím jen jedna svatba, říká ambiciózní ostravačka

7. 12. 2020

1 hod 6 min

Obrázek epizody Angažmá Lenny Filipová🎙Od italské talk show až po londýnský nahrávací studio

Angažmá Lenny Filipová🎙Od italské talk show až po londýnský nahrávací studio

14. 12. 2020

1 hod 9 min

Obrázek epizody Angažmá Jordan Haj🎙Dospívání v Izraeli ve mně vyvolalo pocit nepatřičnosti

Angažmá Jordan Haj🎙Dospívání v Izraeli ve mně vyvolalo pocit nepatřičnosti

21. 12. 2020

1 hod 6 min

Obrázek epizody Angažmá Václav Vágner🎙Při natáčení klipu Funpark jsem si sáhl na dno

Angažmá Václav Vágner🎙Při natáčení klipu Funpark jsem si sáhl na dno

28. 12. 2020

36 min

Obrázek epizody Angažmá Dominika Hašková🎙Klip jsem doplácela rok po vydání, Cruella de Vil je boss as bitch

Angažmá Dominika Hašková🎙Klip jsem doplácela rok po vydání, Cruella de Vil je boss as bitch

11. 1. 2021

51 min

Obrázek epizody Angažmá Martin Lukáč🎙 Na scéně není nikdo víc sexy

Angažmá Martin Lukáč🎙 Na scéně není nikdo víc sexy

18. 1. 2021

47 min

Obrázek epizody Angažmá Alexandra Sedláčková🎙 Do Prostřena bych se klidně přihlásila

Angažmá Alexandra Sedláčková🎙 Do Prostřena bych se klidně přihlásila

2. 2. 2021

46 min

Obrázek epizody Angažmá Kristína Nemčková🎙 Americké školství je jak z Muzikálu ze střední

Angažmá Kristína Nemčková🎙 Americké školství je jak z Muzikálu ze střední

9. 2. 2021

1 hod 7 min

Obrázek epizody Angažmá Maxim Habanec🎙 Prostě dělám co mě baví

Angažmá Maxim Habanec🎙 Prostě dělám co mě baví

22. 2. 2021

44 min

Obrázek epizody Angažmá Tereza Popovič🎙 Po čase jsem měla v Neukölln kamarády i ve Späti

Angažmá Tereza Popovič🎙 Po čase jsem měla v Neukölln kamarády i ve Späti

2. 3. 2021

1 hod 5 min