Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

2. 10. 2024, svátek má Olívie a Oliver, zítra Bohumil

+ 41:03
Obrázek epizody 41. Revoluční využití mycelia nejen v interiéru - Karolína Petřeková a Petra Jašicová

Žít udržitelně

41. Revoluční využití mycelia nejen v interiéru - Karolína Petřeková a Petra Jašicová

26. 7. 2024

41 min

+ 1:04:52
Obrázek epizody Hovory: Marek Orko Vácha: To nejlepší, co můžete udělat pro své zdraví, je setkání s přáteli

Český rozhlas - Rozhovory

Hovory: Marek Orko Vácha: To nejlepší, co můžete udělat pro své zdraví, je setkání s přáteli

26. 7. 2024

23 min

+ 2:26:35
Obrázek epizody Barbara Monti: Muži jsem nechtěla říct: „Buď chlast, nebo já.” Možná jsem se bála, že by si zvolil ten chlast

Radio Prostor: Inspirativní rozhovory i zajímavosti z vysílání

Barbara Monti: Muži jsem nechtěla říct: „Buď chlast, nebo já.” Možná jsem se bála, že by si zvolil ten chlast

26. 7. 2024

1 hod 21 min

+ 2:55:00
Obrázek epizody Kdybych uměl, co umím teď... Budějovický vodní slalomář Jakub Prüher vzpomíná na účast na olympiádě

Dopolední host

Kdybych uměl, co umím teď... Budějovický vodní slalomář Jakub Prüher vzpomíná na účast na olympiádě

26. 7. 2024

28 min

+ 3:23:25
Obrázek epizody Klub Rádia Junior: Akrobatický pilot Martin Šonka a letuška Olga Soukupová v Klubu Rádia Junior

Český rozhlas - Rozhovory

Klub Rádia Junior: Akrobatický pilot Martin Šonka a letuška Olga Soukupová v Klubu Rádia Junior

26. 7. 2024

28 min

+ 3:40:25
Obrázek epizody War journalism should be rooted in empathy — not violence | Bel Trew

TED Talks Daily

War journalism should be rooted in empathy — not violence | Bel Trew

26. 7. 2024

17 min

+ 3:59:16
Obrázek epizody O čem se mluví pod Ještědem: O libereckém zámku a jeho návratu do života

Český rozhlas - Rozhovory

O čem se mluví pod Ještědem: O libereckém zámku a jeho návratu do života

26. 7. 2024

18 min

+ 4:52:31
Obrázek epizody #80 Život bez biologické léčby: Monika Věžníková a její cesta s roztroušenou sklerózou

Cyklus ženy

#80 Život bez biologické léčby: Monika Věžníková a její cesta s roztroušenou sklerózou

26. 7. 2024

53 min

+ 5:47:43
Obrázek epizody Quest: Baví mě hledat různé kontexty, jak číst hry, říká autor knihy Ještě jeden level Ondřej Trhoň

Český rozhlas - Rozhovory

Quest: Baví mě hledat různé kontexty, jak číst hry, říká autor knihy Ještě jeden level Ondřej Trhoň

26. 7. 2024

55 min

+ 6:11:03
Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Předseda českého olympijského výboru: Chceme se na olympiádě dívat dál a vytvářet vzory pro děti

Český rozhlas - Rozhovory

Dvacet minut Radiožurnálu: Předseda českého olympijského výboru: Chceme se na olympiádě dívat dál a vytvářet vzory pro děti

26. 7. 2024

23 min

+ 7:05:27
Obrázek epizody Riziko alergie stúpa, ak vás osa či včela bodne viackrát za sezónu, hovorí imunológ

Denník N Podcasty

Riziko alergie stúpa, ak vás osa či včela bodne viackrát za sezónu, hovorí imunológ

26. 7. 2024

54 min

+ 7:20:09
Obrázek epizody Psycholog, nebo vězení. Výtržníci z dezinfoscény dostali podmínku i symbolický trest

Týdeník Respekt

Psycholog, nebo vězení. Výtržníci z dezinfoscény dostali podmínku i symbolický trest

26. 7. 2024

14 min

+ 8:36:27
Obrázek epizody #377 — The Future of Psychedelic Medicine 2

Making Sense with Sam Harris

#377 — The Future of Psychedelic Medicine 2

26. 7. 2024

1 hod 16 min

+ 9:16:01
Obrázek epizody Kvízový speciál 21: Schválně, kdo z nás je větší bedna

Stárnoucí mileniálové

Kvízový speciál 21: Schválně, kdo z nás je větší bedna

26. 7. 2024

39 min

+ 9:42:03
Obrázek epizody Interview Plus: Prouza: Agropotravinářský komplex má větší zisk než obchody

Český rozhlas - Rozhovory

Interview Plus: Prouza: Agropotravinářský komplex má větší zisk než obchody

26. 7. 2024

26 min

+ 9:46:57
Obrázek epizody Bezpečný průvodce džunglí zločinu: Neuzamčené kolo je pro zloděje magnetem

Český rozhlas - Životní styl

Bezpečný průvodce džunglí zločinu: Neuzamčené kolo je pro zloděje magnetem

26. 7. 2024

4 min

+ 9:51:51
Obrázek epizody Bezpečný průvodce džunglí zločinu: Neuzamčené kolo je pro zloděje magnetem

Český rozhlas - Rozhovory

Bezpečný průvodce džunglí zločinu: Neuzamčené kolo je pro zloděje magnetem

26. 7. 2024

4 min

+ 9:54:27
Obrázek epizody Komentář bez filtru: Cyrilometodějské ozvěny

Bez filtru

Komentář bez filtru: Cyrilometodějské ozvěny

26. 7. 2024

2 min

+ 11:01:59
Obrázek epizody Zachrání Kamala Harris Ameriku?

Alarm

Zachrání Kamala Harris Ameriku?

26. 7. 2024

1 hod 7 min

+ 11:38:29
Obrázek epizody Jaké to je cestovat po Francii, když vám nejde zamknout auto?

Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení

Jaké to je cestovat po Francii, když vám nejde zamknout auto?

26. 7. 2024

36 min

+ 11:49:00
Obrázek epizody Host ve studiu: Úspěchy Báry Špotákové a dalších našich oštěpařů jako inspirace pro nové reprezentační dresy atletů

Český rozhlas - Rozhovory

Host ve studiu: Úspěchy Báry Špotákové a dalších našich oštěpařů jako inspirace pro nové reprezentační dresy atletů

26. 7. 2024

10 min

+ 12:18:14
Obrázek epizody Vesele a zdravě s Kateřinou Cajthamlovou: Trápí vás sucho v ústech? Produkci slin ovlivňuje hladina cukru. Pomoct může mléko i žvýkačka

Český rozhlas - Životní styl

Vesele a zdravě s Kateřinou Cajthamlovou: Trápí vás sucho v ústech? Produkci slin ovlivňuje hladina cukru. Pomoct může mléko i žvýkačka

26. 7. 2024

29 min

+ 12:47:28
Obrázek epizody Vesele a zdravě s Kateřinou Cajthamlovou: Trápí vás sucho v ústech? Produkci slin ovlivňuje hladina cukru. Pomoct může mléko i žvýkačka

Český rozhlas - Rozhovory

Vesele a zdravě s Kateřinou Cajthamlovou: Trápí vás sucho v ústech? Produkci slin ovlivňuje hladina cukru. Pomoct může mléko i žvýkačka

26. 7. 2024

29 min

+ 13:15:15
Obrázek epizody Na Cimrmanovi se mi líbí, že uměl všechno. A mám rád jeho humor, přemítá herec Miroslav Táborský

Blízká setkání

Na Cimrmanovi se mi líbí, že uměl všechno. A mám rád jeho humor, přemítá herec Miroslav Táborský

26. 7. 2024

27 min

+ 13:43:02
Obrázek epizody Blízká setkání: Na Cimrmanovi se mi líbí, že uměl všechno. A mám rád jeho humor, přemítá herec Miroslav Táborský

Český rozhlas - Osobnosti

Blízká setkání: Na Cimrmanovi se mi líbí, že uměl všechno. A mám rád jeho humor, přemítá herec Miroslav Táborský

26. 7. 2024

27 min