O2 aréna bude burácet, dojde v ní k souboji titánu v MMA

Již zítra 7. prosince se uskuteční v pražské O2 aréně souboj dvou titánu v bojovém sportu MMA. Jde o velice očekávané klání, na které fanoušci čekají již několik let. Organizace XFN pořádá v Praze zápas snů, v němž se proti sobě postaví Petr Ondruš a Karlos Vémola. Více o tom už na rádiu Zet hovořil dlouholetý amatérský reprezentant v kickboxu a promotér galavečerů bojových umění Petr Kareš.

„Diváci uvidí nejlepší české zápasníky v MMA v čele se zápasem, na který čekají generace fanoušků bojových sportů Ondruš versus Vémola. Na kartě jsou ale taková jména z bojových sportů, jako je Patrik Kincl, Petr Kníže, David Kozma, Makhmud Muradov, Jaroslav Pokorný a vlastně kdybych jmenoval každého zápasníka, který se ve čtvrtek představí, tak bych zároveň o něm musel říct, že je to šampion českého MMA,“ řekl Kareš na rádiu Zet.

Současná největší hvězda českého MMA, Patrik Kincl, rovněž nastoupí v zápase, který rozhodne o jeho vstupu do americké ligy snů UFC.

Český šampión těžké váhy Viktor Pešta následně vyzve dalšího soupeře ze světové špičky. Jde o dříve zmíněného Makhmuda Muradova, jenž patří do týmu zápasníka Floyda Mayweathera. Ten letos v boxerském souboji v Las Vegas porazil technickým knockoutem Conora McGregora. Mayweather se přitom do ringu vrátil téměř po dvouleté pauze.

O2 Arenu čeká rovněž zápas dvou generací. Konkrétně jde o střetnutí Petra „Monstera“ Knížete s Davidem Kozmou. A v neposlední řadě se velkého debutu v MMA dočká čerstvá vítězka Světových her Sandra Mašková.

 

 

Článek obsahuje úryvky z rozhovoru s dlouholetým amatérským reprezentantem v kickboxu a promotérem galavečerů bojových umění Petrem Karešem. Celý rozhovor si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

O2 aréna bude burácet, dojde v ní k souboji titánu v MMA Foto: ČTK/Černý Vít: Karlos Vémola

reklama

Další články

  1. Michálek setrvá na pozici místopředsedy Pirátů

    Společnost ·

    Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek setrvá po vnitrostranickém referendu místopředsedou strany. Proti odvolání Michálka, které navrhla část Pirátů kvůli …

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.