Novou ředitelkou pro agenturní sektor Googlu je Wolfová z Ogilvy

Novou ředitelkou pro agenturní sektor společnosti Google pro český a slovenský trh se stala Vanda Wolfová (42 let) z firmy Ogilvy. Na nové pozici se zaměří na tvorbu obchodní strategie a další rozvoj vztahů s agenturami.

Wolfová přichází ze společnosti Ogilvy, pro kterou spoluzakládala místní pobočku a v roce 1994 se stala generální ředitelkou české pobočky Ogilvy Focus (PR a lobbying). Posledních šest let pracovala na pozici regionální ředitelky Ogilvy One v Paříži jako jediná žena v evropském vedení firmy. Celkem v Ogilvy působila 22 let. Tři roky byla rovněž viceprezidentkou Asociace Public Relations agentur v ČR (APRA).

Wolfová je absolventkou Fakulty sociálních věd Karlovy univerzity v Praze. Profesní dráhu odstartovala jako novinářka a poté tisková mluvčí Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Je uznávaným lektorem v oblasti marketingu, publikuje odborné materiály v českých i zahraničních periodikách a zúčastňuje se řady mezinárodních konferencí. V roce 2000 byla vyhlášena Ženou roku. V současné době žije v Bratislavě, jejím manželem je zpěvák Richard Müller.

Společnost Google provozuje největší internetový vyhledávač na světě. Celosvětový čistý zisk firmy ve třetím čtvrtletí stoupl o 36 procent na téměř tři miliardy dolarů (60 miliard Kč).

Zdroj: ČTK

Novou ředitelkou pro agenturní sektor Googlu je Wolfová z Ogilvy Foto: Googel.cz

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.