Na nové auto si půjčíte online a levněji od lidí

Potřebujete nové auto, ale nemáte dost peněz? Máme chytré řešení, které vám ušetří čas i peníze.

Také si říkáte, že se ve vaší ulici objevují stále nová auta a už skoro nevíte, kde zaparkovat? Máte dobré pozorovací schopnosti. Podle statistik Svazu dovozců automobilů je v České republice rok od roku více aut. Pokud počítáme jak autobazary, tak i autorizované prodejce, navýšil se oproti loňskému roku počet prodaných vozů o 7 %.

A právě na auta si Češi stále více půjčují od lidí. K tomu slouží služba Zonky.cz, která vybírá volné prostředky od běžných lidí - investorů - a předává je lidem, kteří si chtějí půjčit. Lidé si tak půjčili už přes 1,5 miliardy korun a z toho použili více než pětinu právě na auto nebo motorku.

Na Zonky.cz začínají úvěry už na 3,99 %. „Fungujeme na internetu, proto nepotřebujeme stovky poboček ani tisíce zaměstnanců jako klasické banky. S nižšími náklady můžeme být levnější než banky,“ říká ředitel služby Zonky.cz Pavel Novák. Investorům můžeme nabídnout zhodnocení mezi 5-7 %,” dodává Novák.

Motivy lidí, kteří si na Zonky půjčují, jsou různé. Někomu auto nečekaně odešlo a nemá peníze na nové, někdo jiný potřebuje dodávku na rozjezd podnikání. Dobrodruzi si pak s pomocí Zonky realizují své sny, když si pořídí motorku, se kterou procestují svět.

 

 

Zdroj: Zet

Na nové auto si půjčíte online a levněji od lidí Foto: Zonky.cz

reklama

Další články

  1. V Berlíně odstartovala debata o nové vládě

    Společnost ·

    V Berlíně ve středu začalo vyjednávání o nové německé vládě. Zástupci konzervativní unie CDU/CSU, včetně kancléřky Angely Merkelové (CDU), se v poledne sešli se svobod…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.