reklama

Google Play spustil filmovou službu i pro Českou republiku

Americká společnost Google, která je provozovatelem největšího internetového prohlížeče, začala na českém trhu nabízet možnost zapůjčení a koupě filmů přes službu Google Play. Pro uživatele počítačů, chytrých telefonů či tabletů připravila desítky tisíc titulů. Cena se pohybuje od dvaceti do dvou set korun.

Mohlo by vás zajímat

„Intenzivně jsme spolupracovali s našimi partnery z filmového odvětví na tom, abychom po aplikacích, hrách, knihách a hudbě mohli spustit dlouhodobě očekávanou službu Filmy Google Play i v České republice,“ uvedl marketingový manažer Googlu Michal Zachar.

Zapůjčit filmy si uživatelé mohou na 30 dnů nebo si je mohou koupit. Služba je kompatibilní pro operační systémy Android a iOS, nebo přes webové rozhraní na počítači, a to i bez přístupu na internet.

Služba Filmy Google Play nabízí českým uživatelům filmy ve standardním i vysokém rozlišení z produkce velkých mezinárodních filmových studií jako Universal, Paramount Pictures, Warner Bros, 20th Centruy Fox nebo Sony Movies.

Zdroj: ČTK

Google Play spustil filmovou službu i pro Českou republiku Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.