Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Za Hranicí Fitness

Charlie & Gárl

Sport

#83: Tomáš Hejna - Měření kyslíku ve svalech, Dýchání při fyzickém výkonu, Laktátová tolerance, Rovnováha v tréninku a mnohem více + Q&A

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

1 hod 28 min

Do 83. epizody přijal pozvání Tomáš Hejna. Tomáš je skvělý trenér z řad EXPO Training a úspěšný závodník v CrossFitu a funkčním fitness. Během našeho rozhovoru rozebíráme širokou škálu témat. První část je věnována měření kyslíku ve svalech pomocí Moxy Monitoru. Co to je? Jaká data můžeme pozorovat? Co s těmito daty můžeme dělat v tréninku? V průběhu podcastu se rozhovor stáčí do různých témat, která jsou prokládána vašimi otázky z Instagramu. Rozebíráme tak například rozdíly mezi přístupu k silovému či hypetrofickému tréninku, jak ovlivnit laktátovou toleranci, dýchání při fyzickém výkonu, důležitost tréninku o nízké intenzitě a mnohem více. Epizoda je opravdu nabitá informacemi! Nechybí samozřejmě informace o tom, jaká je Tomášovo oblíbená příchuť zmrzliny. Odpověď vás pravděpodobně překvapí, stejně jako nás! :D

Děkujeme za poslech, a také za případný nákup našich suplementů, či jakoukoliv jinou formu podpory, jako je například sdílení, recenze nebo třeba zpětná vazba!

Suplementy Za Hranicí Fitness najdeš na:
ZAHRANICIFITNESS.cz/ESHOP

Tomáš Hejna & EXPO Training
@tom_hejna
@expotraining.cz
www.expotraining.cz
Exploring My Potential Podcast

Partneři podcastu
MITOLIGHT.cz - 10% slevový kód "ZAHRANICI10"
Brainmarket.cz - 10% slevový kód "ZAHRANICI10"

Instagram - @zahranicifitness
Facebook - Za Hranicí Fitness
YouTube - Za Hranicí Fitness
Web Podcastu - zahranicifitness.cz

Popis podcastu

Jsme dva kámoši, který baví cvičit, studovat, testovat a biohackovat. Snažíme se vylepšit svoje těla a prostředí kolem nás tak, abychom byli co nejlepší po fyzické i psychické stránce. Budeme rádi, když naše zkušenosti pomůžou někomu dalšímu, a proto je sdílíme formou tohoto podcastu.