Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 11. Kolik máš na benč? Aneb díl víc pro chlapy o posilování s činkou.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

11. Kolik máš na benč? Aneb díl víc pro chlapy o posilování s činkou.

Obrázek epizody 11. Kolik máš na benč? Aneb díl víc pro chlapy o posilování s činkou.

Poslechněte si podcast

26. 2. 2020

1 hod

Tentokrát jsme se rozhodly zabrousit do posilování s činkou. Probereme rozdíl mezi olympijským vzpíráním a silovým trojbojem. Prozradíme, kolik máme na benč. Jak byste měli správně dřepovat a jak se to všechno hodí, když máte malé děti. A co si myslíme o kulturistice?

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!