Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Youradio Talk

Věda a technika

Podcast Otevřeně o autech

9 epizod

103 odběratelů

Česko patří mezi automobilové velmoci. Trendy v prodeji vozů se ale rychle mění, stejně jako preference a chování řidičů. Otevřeně o autech, je nový podcast Youradio talk. Nahlédněte do zákulisí prodeje automobilů. Exkluzivně s expertem Lukášem Friedrichem ze společnosti HAVEX-auto, největšího prodejce vozů ŠKODA a SEAT v ČR. HAVEX-auto je tým lidí, kterým už 28 let záleží na tom, aby jejich zákazníci byli spokojení a dostali to nejlepší a nebojí se o tom mluvit, otevřeně.

Obrázek epizody Otevřeně o autech #9 Tipy pro řidiče – Současné problémy na trhu automobilů. Co prodej vozů aktuálně nejvíc trápí a jaká řešení existují z pohledu zákazníka? Co je prodejvozu.cz? Rady, tipy a názory, o

Otevřeně o autech #9 Tipy pro řidiče – Současné problémy na trhu automobilů. Co prodej vozů aktuálně nejvíc trápí a jaká řešení existují z pohledu zákazníka? Co je prodejvozu.cz? Rady, tipy a názory, o

25. 10. 2021

17 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #8 Tipy pro řidiče - Jedeme na dovolenou! Jak se vyhnout problémům, větším výdajům a jak prodloužit záruku auta, když skončila tovární záruka?

Otevřeně o autech #8 Tipy pro řidiče - Jedeme na dovolenou! Jak se vyhnout problémům, větším výdajům a jak prodloužit záruku auta, když skončila tovární záruka?

6. 8. 2021

20 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #7 Rady pro řidiče – Jak se chovat při střetu se zvěří. Je lepší zkoušet rychlý úhybný manévr a nebo jen počkat, jak to dopadne?

Otevřeně o autech #7 Rady pro řidiče – Jak se chovat při střetu se zvěří. Je lepší zkoušet rychlý úhybný manévr a nebo jen počkat, jak to dopadne?

23. 4. 2021

14 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #6 Výměna pneumatik – Existuje spoustu mýtů a pověr, co se pneumatik týká. Přinášíme tipy jak jezdit bezpečně a ušetřit.

Otevřeně o autech #6 Výměna pneumatik – Existuje spoustu mýtů a pověr, co se pneumatik týká. Přinášíme tipy jak jezdit bezpečně a ušetřit.

16. 4. 2021

18 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #5 Operativní leasing – vlastnit nebo nevlastnit? Je to vhodná volba, jak si pořídit nejen druhé auto do rodiny

Otevřeně o autech #5 Operativní leasing – vlastnit nebo nevlastnit? Je to vhodná volba, jak si pořídit nejen druhé auto do rodiny

9. 4. 2021

15 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #4 Vše o elektromobilitě

Otevřeně o autech #4 Vše o elektromobilitě

27. 11. 2020

26 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #3 Autorizovaný nebo neautorizovaný servis

Otevřeně o autech #3 Autorizovaný nebo neautorizovaný servis

15. 9. 2020

24 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #2 Nákup ojetého vozu

Otevřeně o autech #2 Nákup ojetého vozu

14. 9. 2020

20 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #1 Trendy v prodeji vozů

Otevřeně o autech #1 Trendy v prodeji vozů

6. 8. 2020

16 min