Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Otevřeně o autech

Podcast Otevřeně o autech

12 epizod

146 odběratelů

Česko patří mezi automobilové velmoci. Trendy v prodeji vozů se ale rychle mění, stejně jako preference a chování řidičů. Otevřeně o autech, je nový podcast Youradio talk. Nahlédněte do zákulisí prodeje automobilů. Exkluzivně s expertem Lukášem Friedrichem ze společnost
Obrázek epizody Jak si nejlépe pojistit auto

Jak si nejlépe pojistit auto

27. 7. 2022

15 min

Obrázek epizody Cena pohonných hmot vylétla někam k Venuši, jezdit autem začíná výrazněji zatěžovat peněženky a domácí rozpočty. Změnil se styl vaší jízdy, hledíte více na spotřebu? Jak se dá ušetřit, jsou nějaké tipy a triky na snížení spotřeby u aut?

Cena pohonných hmot vylétla někam k Venuši, jezdit autem začíná výrazněji zatěžovat peněženky a domácí rozpočty. Změnil se styl vaší jízdy, hledíte více na spotřebu? Jak se dá ušetřit, jsou nějaké tipy a triky na snížení spotřeby u aut?

27. 4. 2022

15 min

Obrázek epizody Jak současná a nedávná situace ovlivnila prodej aut? Covid, inflace, vojenská krize na Ukrajině, absence komponent, přerušené dodávky, dlouhé dodací doby… Je vůbec ta správná doba nyní kupovat auto? Budou do budoucna auta dražší a bude jich méně?

Jak současná a nedávná situace ovlivnila prodej aut? Covid, inflace, vojenská krize na Ukrajině, absence komponent, přerušené dodávky, dlouhé dodací doby… Je vůbec ta správná doba nyní kupovat auto? Budou do budoucna auta dražší a bude jich méně?

26. 4. 2022

15 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #9 Tipy pro řidiče – Současné problémy na trhu automobilů. Co prodej vozů aktuálně nejvíc trápí a jaká řešení existují z pohledu zákazníka? Co je prodejvozu.cz? Rady, tipy a názory.

Otevřeně o autech #9 Tipy pro řidiče – Současné problémy na trhu automobilů. Co prodej vozů aktuálně nejvíc trápí a jaká řešení existují z pohledu zákazníka? Co je prodejvozu.cz? Rady, tipy a názory.

25. 10. 2021

17 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #8 Tipy pro řidiče - Jedeme na dovolenou! Jak se vyhnout problémům, větším výdajům a jak prodloužit záruku auta, když skončila tovární záruka?

Otevřeně o autech #8 Tipy pro řidiče - Jedeme na dovolenou! Jak se vyhnout problémům, větším výdajům a jak prodloužit záruku auta, když skončila tovární záruka?

6. 8. 2021

20 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #7 Rady pro řidiče – Jak se chovat při střetu se zvěří. Je lepší zkoušet rychlý úhybný manévr a nebo jen počkat, jak to dopadne?

Otevřeně o autech #7 Rady pro řidiče – Jak se chovat při střetu se zvěří. Je lepší zkoušet rychlý úhybný manévr a nebo jen počkat, jak to dopadne?

23. 4. 2021

14 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #6 Výměna pneumatik – Existuje spoustu mýtů a pověr, co se pneumatik týká. Přinášíme tipy jak jezdit bezpečně a ušetřit.

Otevřeně o autech #6 Výměna pneumatik – Existuje spoustu mýtů a pověr, co se pneumatik týká. Přinášíme tipy jak jezdit bezpečně a ušetřit.

16. 4. 2021

18 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #5 Operativní leasing – vlastnit nebo nevlastnit? Je to vhodná volba, jak si pořídit nejen druhé auto do rodiny

Otevřeně o autech #5 Operativní leasing – vlastnit nebo nevlastnit? Je to vhodná volba, jak si pořídit nejen druhé auto do rodiny

9. 4. 2021

15 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #4 Vše o elektromobilitě

Otevřeně o autech #4 Vše o elektromobilitě

27. 11. 2020

26 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #3 Autorizovaný nebo neautorizovaný servis

Otevřeně o autech #3 Autorizovaný nebo neautorizovaný servis

15. 9. 2020

24 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #2 Nákup ojetého vozu

Otevřeně o autech #2 Nákup ojetého vozu

14. 9. 2020

20 min

Obrázek epizody Otevřeně o autech #1 Trendy v prodeji vozů

Otevřeně o autech #1 Trendy v prodeji vozů

6. 8. 2020

16 min