Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak si nejlépe pojistit auto

Otevřeně o autech

Youradio Talk

Věda a technika

Jak si nejlépe pojistit auto

Obrázek epizody Jak si nejlépe pojistit auto

Poslechněte si podcast

27. 7. 2022

15 min

O epizodě podcastu

Patříte mezi ty, kteří rádi občas zariskují, nebo naopak nesnášíte nejistotu a rizika? Hledáte v případě pojištění nejlevnější cestu prostřednictvím srovnávačů nebo si sháníte detailnější informace a srovnáváte s tím, co opravdu potřebujete? Radíte se s odborníky ohledně pojistek, nebo řešíte po vlastní ose?


Popis podcastu

Česko patří mezi automobilové velmoci. Trendy v prodeji vozů se ale rychle mění, stejně jako preference a chování řidičů. Otevřeně o autech, je nový podcast Youradio talk. Nahlédněte do zákulisí prodeje automobilů. Exkluzivně s expertem Lukášem Friedrichem ze společnosti HAVEX-auto, největšího prodejce vozů ŠKODA a SEAT v ČR. HAVEX-auto je tým lidí, kterým už 28 let záleží na tom, aby jejich zákazníci byli spokojení a dostali to nejlepší a nebojí se o tom mluvit, otevřeně.