Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Otevřeně o autech

Youradio Talk

Věda a technika

#1 Trendy v prodeji vozů

Play

Poslechněte si podcast

6. 8. 2020

16:17

Česko patří mezi automobilové velmoci. Trendy v prodeji vozů se ale rychle mění, stejně jako preference a chování řidičů. Otevřeně o autech, je nový podcast Youradio talk. Nahlédněte do zákulisí prodeje automobilů. Exkluzivně s expertem Lukášem Friedrichem ze společnosti HAVEX-auto, největšího prodejce vozů ŠKODA a SEAT v ČR. HAVEX-auto je tým lidí, kterým už 28 let záleží na tom, aby jejich zákazníci byli spokojení a dostali to nejlepší a nebojí se o tom mluvit, otevřeně.

O epizodě podcastu

Česko patří mezi automobilové velmoci. Trendy v prodeji vozů se ale rychle mění. Otevřeně o autech, je nový podcast Youradio talk. V kterou denní dobu se nejvíce kupují auta, jak vypadají prohlídky vozů ve virtuální realitě a kde jsou technologické hranice současného prodeje. To vše s expertem Lukášem Friedrichem z Havex auto, největšího prodejce vozů Škoda a Seat v ČR. Otevřeně o autech, na YouradioTalk.cz

Automatický přepis podcastu

.