Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #40: Tobias Lorenz - Kaizen, vědomé žití, jóga, veganství, osobní cesta

MojeVize

Elite Bloggers Podcasts

Věda a technika

#40: Tobias Lorenz - Kaizen, vědomé žití, jóga, veganství, osobní cesta

Obrázek epizody #40: Tobias Lorenz - Kaizen, vědomé žití, jóga, veganství, osobní cesta

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

1 hod 55 min

Tobias Lorenz je nadšeným adeptem i učitelem jógy, který předává své bohaté znalosti i radost lidem okolo sebe. Tobias jógu jen neučí, ale doopravdy ní žije. Jako učitel vzdělává druhé v pražských jógových studiích nebo vede vlastní transformační pobyty a retreaty, kde má člověk možnost se hlouběji ponořit do sebe, ale zároveň posílit svou mysl i tělo.

Kromě jógy se také Tobias věnuje veganskému vaření, různým pohybovým směrům a disciplínám, a miluje nejnovější digitální technologie, ať už se jedná o chytrou domácnost či nejrůznější vychytávky a přístroje.

Snaží se najít co nejvíce efektivní cesty, které mu usnadňují i vylepšují život, zvyšují jeho osobní spokojenost k radosti a spokojenosti druhých, a které neustále inovuje.

Tobiase znám už skoro 5 let a je jedním z mých nejbližších přátel, které kolem sebe mám, a za kterého jsem velmi vděčný.  V mnohém mě formoval a inspiroval, tak třeba inspiruje i vás. Například tím, že jako rodilý Němec se tu naučil plynně česky!

---

Díky moc za poslech a případné sdílení, označování, recenze a zpětnou vazbu! To vše tenhle podcast posouvá dále.

Tobias Lorenz
Osobní instagram - @the.tobos
Facebook - Yoga - Tobias Lorenz

Sociální sítě podcastu:
Web - mojevize.cz/podcast
Instagram - @moje.vize
Facebook - MojeVize
YouTube - MojeVize
TikTok - @podcast.mojevize

Online Coaching a jiné služby: mojevize.cz
Facebooková skupina: MojeVize - Kalisthenika, jóga, otužování, seberozvoj

Popis podcastu

Vítám tě! Jmenuji se Petr Mutinský a jsem autorem projektu MojeVize. Od roku 2017 studuji obor Psychologie na FF UK a působím jako osobní a online trenér a kouč. Kromě psychologie se tak zabývám koučováním, biohackingem, trenérstvím a re|designem. Ve svém volném čase se věnuji kalisthenice, józe, kulturistice, pohybu a všemožným sportům. Snažím se na člověka nahlížet komplexně a baví mě poslouchat inspirativní příběhy druhých. Zajímá mě jejich životní styl, rutiny a triky, jak maximalizovat lidský potenciál a zkvalitnit svůj život. Mám vizi harmonie mysli, těla i duše a na této cestě se snažím získat a aplikovat co nejvíce informací pro lepší cvičení, výživu, spánek, výkonnost, mezilidské vztahy, psychiku či životní přístup. Právě to vše se snažím formou podcastu sdílet skrz rozhovory či krátké tipy a triky. Pokud chceš vědět více informací, tak koukni na www. mojevize.cz nebo https://linktr.ee/petr.mojevize a sleduj @petr.mojevize na Instagramu. Nebo mě kontaktuj na mojevize@elitebloggers.cz