Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #24 Vnímej své tělo s vděčností

Meditace do uší

Hack Your Bio

Osobní rozvoj

#24 Vnímej své tělo s vděčností

Obrázek epizody #24 Vnímej své tělo s vděčností

Poslechněte si podcast

26. 4. 2022

14 min

Vnímej své tělo. Nech proudit křehkost i sílu ve stejný moment. Nezapomínej děkovat sám/a sobě, tvému tělu za veškerou jeho sílu. Pečuj o něj s láskou. Vnímej, jak se ve tvém těle cítíš. Poděkuj tvým silným nohám, které tě vždy donesou po světě přesně tam, kam potřebuješ. Poděkuj oblasti trupu, kde se ti dostává bezpečí a kde ti bránice prodlužuje život s každým dalším smíchem.

Neboj se zhluboka nadechnout a naplnit plíce. Zároveň dýchej s lehkostí. Shoď tíhu z tvých ramen, ale přesto nezapomínej na jejich sílu. Věnuj sám/a sobě hřejivé obětí. Dovol si na chvilku zpomalit a být pouze v sobě, ve tvém těle.

Pusť si meditaci, vnímej vděčnost k tvému tělu a vydej se spolu s námi na cestu za klidnější myslí.

Pro více z naší tvorby nás můžeš sledovat tady:

IG - https://www.instagram.com/hackyour.bio/

TT - https://www.tiktok.com/@hackyourbio

FB - https://www.facebook.com/HackYourBio.cz

YT - https://www.youtube.com/channel/UCbMMQZnbg0TdJsGvoVaOnfA

Popis podcastu

Věřte, že nemusíte být mnichem zavřeným půl roku v jeskyni, abyste mohli meditovat. Meditujte s námi kdykoliv a kdekoliv. V našem podcastu propojujeme vedenou tematickou meditaci s dechovým cvičením. Zakládáme si na holistickém přístupu, který věnuje pozornost tělu, mysli, duši a emocím, protože vše je vzájemně propojené a závislé jedno na druhém. Každé úterý se můžete těšit na novou epizodu. A pokud si naše meditace do uší užíváte, budeme moc rády, když nás budete sdílet se svou sociální bublinou. Více z naší tvorby najdete tady: https://bio.site/hackyourbio