Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Makej vole! – Podcast #18 - Radim Šlachta - autor, zakladatel a šéf mySASY

Makej vole! Podcast

Jan Dvořáček

Sport

Makej vole! – Podcast #18 - Radim Šlachta - autor, zakladatel a šéf mySASY

Obrázek epizody Makej vole! – Podcast #18 - Radim Šlachta - autor, zakladatel a šéf mySASY

Poslechněte si podcast

18. 9. 2021

1 hod 20 min

Ahoj, vy tam dole. Vítám vás u podcastu Makej vole, který je určen pro všechny, kdo mají rádi pohyb v horách.

Do této epizody jsem si pozval Mgr. Radima Šlachtu, Ph.D., který je CEO, zakladatelem společnosti a autorem základní myšlenky projekty mySASY. Tohle téma se bude hodně líbit všem, koho zajímá trénink a dopady tréninkových aktivit na organismus.


Co je mySASY?

MySASY je diagnostika, která monitoruje variabilitu srdeční frekvence HRV a hodnotí ji na principu spektrální analýzy. Monitoruje dlouhodobou i aktuální adaptační kapacitu.

Jednoduše řečeno - mySASY je aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku a pomůže vám najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

V podcastu jsme probrali nejen samotnou aplikaci a funkce mySASY, ale vzali jsme tohle téma pěkně od začátku, aby tomu rozuměl i naprostý laik.

Mimo mySASY jsme se bavili i o nové aplikaci myAGE.health, což je aplikace, která určí funkční věk i rychlost stárnutí a poskytne individuální plán pro zpomalení či dokonce obrácení stárnutí.


Chcete se na něco zeptat?

Doufám, že se vám bude tenhle speciální podcast líbit a pokud byste se chtěli na něco zeptat, tak mi klidně napište na Facebook, Instagram, Youtube nebo do mailu.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.


Chcete podpořit podcast makej vole a projekt Trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na www.patreon.com/trailruncz .


Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Všechny díly podcastu MAKEJ VOLE! (vč. odkazů na Spotify, Apple Podcast, Google Podcast atd.) najdete zde:

https://www.trailrun.cz/cs/m-273-podcast-makej-vole


Podcast MAKEJ VOLE! funguje za podpory reklamních partnerů, kterým tímto děkuji.

Runsport.cz – Trailová a horská prodejna s eshopem, která vás vybaví pro běh a pohyb v kopcích a horách. Více na www.runsport.cz .

Sportovní sluchátka AfterShokz , které využívají technologii Bone conduction. Můžete si tak vychutnat poslech hudby nebo podcastu a zároveň plně vnímáte okolní zvuky.

Sluchátka AfterShokz koupíte na https://www.runsport.cz/cs/m-277-aftershokz .

Díky a makej vole. Ahoj!