Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody JAN LOBREIS - "ESTRELLA - HVĚZDA" ČESKÉ GASTRONOMIE A ZÁROVEŇ "DOBŘE SCHOVANÝ DRAHOKAM"

Český GASTRONOMICKÝ podcast

Lubos Kastner

Gastro

JAN LOBREIS - "ESTRELLA - HVĚZDA" ČESKÉ GASTRONOMIE A ZÁROVEŇ "DOBŘE SCHOVANÝ DRAHOKAM"

Obrázek epizody JAN LOBREIS - "ESTRELLA - HVĚZDA" ČESKÉ GASTRONOMIE A ZÁROVEŇ "DOBŘE SCHOVANÝ DRAHOKAM"

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

50 min

Honzu neznáte moc z novin ani Facebooku. Nereprezentuje masu a dlouho nereprezentoval ani maso. Je to typický průkopník trendů, protože je sám žije. Estrella byla veganská, nyní pomáhá Swimu a věří v ghost kitchens. Kombinuje ingredience jako nikdo. Vybudoval a vedl ikonickou ESTRELLU. V gastro světě stojí vysoko a má příběh, který nebyl lemován jen úspěchy. Ale úspěch si zaslouží. Za svoji skromnost a za vliv, který měl na hosty a nyní i na vícero gastronomů, kteří objevují potenciál kreativní, šťavnaté, zdravé kuchyně. Honzu musíte objevit, je jako "schovaný drahokam", a když ho objevíte, není cesta zpátky. Honzův příběh je příběh, který bude rezonovat v mnoha hostovských duších a jeho vliv na české gastro docení až historie. A ten je obrovský, to je jasné už teď, a je to vliv, který nekončí, naopak...

Popis podcastu

Moderovaný byznysový pořad o ekonomických potřebách, vhledech, nápadech a zkušenostech z České gastronomie s respektovanými odborníky v České gastronomii.