Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu BUDLive 1.budějovický podcast

Budlive

Společnost

Podcast BUDLive 1.budějovický podcast

35 epizod

0 odběratelů

1.budějovický podcast připravovaný redakcí čtvrtletního magazínu BUDLive. Zajímavosti, události, historie, nadčasové rozhovory. A v hlavní roli vždy Budějce! Co epizoda, to originální a zajímavé téma. Některé epizody najdete i v tištěném čtvrtletním magazínu BUDLive, da
Obrázek epizody České Budějovice čeká revoluční změna v systému centrálního vytápění, říká Václav Král, předseda představensta Teplárny ČB (moderuje Marek Kerles) #37 BYZNYS

České Budějovice čeká revoluční změna v systému centrálního vytápění, říká Václav Král, předseda představensta Teplárny ČB (moderuje Marek Kerles) #37 BYZNYS

27. 4. 2023

59 min

Obrázek epizody Práce Společnosti pro ranou péči má přesah. Pomáháme dětem, ale i jejich rodinám, říkají Jana Tušlová a Kateřina Kubečková, zástupkyně Společnosti pro ranou péči v ČB. (moderuje Václav Votruba) #36 JAK TO VIDÍM ...

Práce Společnosti pro ranou péči má přesah. Pomáháme dětem, ale i jejich rodinám, říkají Jana Tušlová a Kateřina Kubečková, zástupkyně Společnosti pro ranou péči v ČB. (moderuje Václav Votruba) #36 JAK TO VIDÍM ...

15. 3. 2023

26 min

Obrázek epizody Budějovicím chybí městský architekt - vizionář, který se dokáže vzepřít zájmům developerů a zájmových skupin, říká Jaromír Kročák, architekt a pedagog (moderuje Jan Cempírek) #35 Byznys ...

Budějovicím chybí městský architekt - vizionář, který se dokáže vzepřít zájmům developerů a zájmových skupin, říká Jaromír Kročák, architekt a pedagog (moderuje Jan Cempírek) #35 Byznys ...

27. 2. 2023

49 min

Obrázek epizody U Huberta jsem nebyla, to není výtah k moci, říká Dagmar Parmová Škodová, primátorka Českých Budějovic (moderuje Marek Kerles) #34 JAK TO VIDÍM ...

U Huberta jsem nebyla, to není výtah k moci, říká Dagmar Parmová Škodová, primátorka Českých Budějovic (moderuje Marek Kerles) #34 JAK TO VIDÍM ...

18. 2. 2023

42 min

Obrázek epizody  #32 ZNÁTE ŠAMPAŇSKÉ? „Ochutnat šampaňské přímo v regionu Champagne není vůbec složité,“ říká Ivo Stejskal, který za svým oblíbeným nápojem do Francie pravidelně cestuje.(moderuje Jan Cempírek)

 #32 ZNÁTE ŠAMPAŇSKÉ? „Ochutnat šampaňské přímo v regionu Champagne není vůbec složité,“ říká Ivo Stejskal, který za svým oblíbeným nápojem do Francie pravidelně cestuje.(moderuje Jan Cempírek)

17. 12. 2022

26 min

Obrázek epizody #31  OBNOVENÝ FILMOVÝ KLUB ... „ Jsme zde pro diváka, který má rád dobrý obraz, kvalitní zvuk a přeje si film zažít i s komentářem a možností následné debaty,“ říká Martin Zeman, programový šéf Filmového klubu Biografu Kotva. (moderuje Jan Cempírek)

#31 OBNOVENÝ FILMOVÝ KLUB ... „ Jsme zde pro diváka, který má rád dobrý obraz, kvalitní zvuk a přeje si film zažít i s komentářem a možností následné debaty,“ říká Martin Zeman, programový šéf Filmového klubu Biografu Kotva. (moderuje Jan Cempírek)

16. 10. 2022

25 min

Obrázek epizody #30 O e-shopech s Davidem Křiváčkem. „Kdo chce spustit eshop, měl by znát nejen konkurenci, ale i reálný stav své firmy. Často se tak neděje,“ říká David z firmy Lewest, která se specializuje na online marketing a provoz eshopů. (moderuje Jan Cempírek)

#30 O e-shopech s Davidem Křiváčkem. „Kdo chce spustit eshop, měl by znát nejen konkurenci, ale i reálný stav své firmy. Často se tak neděje,“ říká David z firmy Lewest, která se specializuje na online marketing a provoz eshopů. (moderuje Jan Cempírek)

12. 9. 2022

33 min

Obrázek epizody #29 BYZNYS... "Jak se stane restaurace vyhlášenou? Svou obsluhou. Číšníky. Ne kuchyní. Ta má být samozřejmostí a je v druhém plánu," říká Vladimír Tůma, kuchař, gastroprofesionál a ředitel Gastrofestu. (moderuje Jan Cempírek)

#29 BYZNYS... "Jak se stane restaurace vyhlášenou? Svou obsluhou. Číšníky. Ne kuchyní. Ta má být samozřejmostí a je v druhém plánu," říká Vladimír Tůma, kuchař, gastroprofesionál a ředitel Gastrofestu. (moderuje Jan Cempírek)

10. 8. 2022

39 min

Obrázek epizody #28 BYZNYS... "Jsme autorizovaným centrem opravy karosérií aut po škodách od krup. Postupujeme metodou bez poškození laku," říká František Fišer, ředitel CB AUTO (moderuje Jan Cempírek)

#28 BYZNYS... "Jsme autorizovaným centrem opravy karosérií aut po škodách od krup. Postupujeme metodou bez poškození laku," říká František Fišer, ředitel CB AUTO (moderuje Jan Cempírek)

11. 7. 2022

33 min

Obrázek epizody #27 JAK TO VIDÍM... "Budějovice jsou pro turisty zámkem naležato," říká Petr Soukup, ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu. (moderuje Jan Cempírek)

#27 JAK TO VIDÍM... "Budějovice jsou pro turisty zámkem naležato," říká Petr Soukup, ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu. (moderuje Jan Cempírek)

18. 2. 2022

36 min

Obrázek epizody #25 JAK TO VIDÍM... "Budějovice jako Evropské město kultury? Když bude výrazný lídr, vidím šanci padesát na padesát," říká Eliška Štěpánová, pořadatelka kulturních akcí, se  kterou si povídáme nejen o kultuře (moderuje Jan Cempírek)

#25 JAK TO VIDÍM... "Budějovice jako Evropské město kultury? Když bude výrazný lídr, vidím šanci padesát na padesát," říká Eliška Štěpánová, pořadatelka kulturních akcí, se kterou si povídáme nejen o kultuře (moderuje Jan Cempírek)

4. 2. 2022

34 min

Obrázek epizody #26 BYZNYS ... Jak zorganizovat svatební den. "Nad padesát lidí to bez koordonátora nemusí dopadnout na jedničku," říká  Grigorij Orljanski, specialista na organizaci svateb (moderuje Jan Cempírek)

#26 BYZNYS ... Jak zorganizovat svatební den. "Nad padesát lidí to bez koordonátora nemusí dopadnout na jedničku," říká Grigorij Orljanski, specialista na organizaci svateb (moderuje Jan Cempírek)

3. 2. 2022

25 min

Obrázek epizody #24 JAK TO VIDÍM ... Mít dílnu a dělat si tam věci "jen tak", to dnes lidem hodně chybí, říká Šárka Šnedorferová o svém ateliéru (moderuje Jan Cempírek)

#24 JAK TO VIDÍM ... Mít dílnu a dělat si tam věci "jen tak", to dnes lidem hodně chybí, říká Šárka Šnedorferová o svém ateliéru (moderuje Jan Cempírek)

30. 12. 2021

33 min

Obrázek epizody #23 BYZNYS ... Chybí českým pivařům pokora? zamýšlí se Petr Dvořák, generální ředitel Budějovického Budvaru (moderuje Šárka Michalová)

#23 BYZNYS ... Chybí českým pivařům pokora? zamýšlí se Petr Dvořák, generální ředitel Budějovického Budvaru (moderuje Šárka Michalová)

20. 10. 2021

24 min

Obrázek epizody #22 BYZNYS ... Z vysoké školy jsem utekl na komíny a nelituji, říká mladý kominík Tadeáš Vondra  (moderuje Jan Cempírek)

#22 BYZNYS ... Z vysoké školy jsem utekl na komíny a nelituji, říká mladý kominík Tadeáš Vondra (moderuje Jan Cempírek)

11. 10. 2021

23 min

Obrázek epizody #21 BYZNYS ... Filmové ateliéry v Českých Budějovicích si vysnil Daniel Habrda (moderuje Jan Cempírek)

#21 BYZNYS ... Filmové ateliéry v Českých Budějovicích si vysnil Daniel Habrda (moderuje Jan Cempírek)

21. 9. 2021

39 min

Obrázek epizody #20 BYZNYS ... Jak vytvořit podcast ve 4 krocích podle Petra Meškána (moderuje Jan Cempírek)

#20 BYZNYS ... Jak vytvořit podcast ve 4 krocích podle Petra Meškána (moderuje Jan Cempírek)

12. 7. 2021

51 min

Obrázek epizody #19 JAK TO VIDÍM... Fotbalový útočník David Lafata o gólech, vztahu k jižním Čechám, vyhazovu ze Sparty a fotbalovém důchodu (moderuje Roman Šperňák)

#19 JAK TO VIDÍM... Fotbalový útočník David Lafata o gólech, vztahu k jižním Čechám, vyhazovu ze Sparty a fotbalovém důchodu (moderuje Roman Šperňák)

23. 6. 2021

36 min

Obrázek epizody #18 JAK TO VIDÍM... MUDr. Michaela Šimková o celostní medicíně, kde se západní metody potkávají s východním léčením, ale také o českých bylinkách (moderuje Mirka Nezvalová)

#18 JAK TO VIDÍM... MUDr. Michaela Šimková o celostní medicíně, kde se západní metody potkávají s východním léčením, ale také o českých bylinkách (moderuje Mirka Nezvalová)

16. 6. 2021

23 min

Obrázek epizody #17 BYZNYS ... Aleš Dvořák, obchodní sládek Budvaru hovoří nejen o extravagantních pivech (moderuje Filip Černý)

#17 BYZNYS ... Aleš Dvořák, obchodní sládek Budvaru hovoří nejen o extravagantních pivech (moderuje Filip Černý)

23. 5. 2021

42 min

Obrázek epizody #15 JAK TO VIDÍM ... Jan Erhart, odborník na klíšťata. K čemu jsou klíšťata? Kdy bude očkování? (moderuje Marek Kerles)

#15 JAK TO VIDÍM ... Jan Erhart, odborník na klíšťata. K čemu jsou klíšťata? Kdy bude očkování? (moderuje Marek Kerles)

2. 3. 2021

46 min

Obrázek epizody #16 JAK TO VIDÍ ... Miroslav Vodák, architekt a člen spolku CB Architektura (moderuje Mirka Nezvalová)

#16 JAK TO VIDÍ ... Miroslav Vodák, architekt a člen spolku CB Architektura (moderuje Mirka Nezvalová)

8. 2. 2021

49 min

Obrázek epizody #14 BYZNYS ... Jan Stejskal, majitel realitní kanceláře RK Stejskal a muzikant (moderuje Jan Cempírek)

#14 BYZNYS ... Jan Stejskal, majitel realitní kanceláře RK Stejskal a muzikant (moderuje Jan Cempírek)

6. 2. 2021

33 min

Obrázek epizody #13 JAK TO VIDÍ ... Radek Otípka, šéfkuchař se srdcem dobrodruha (moderuje Mirka Nezvalová)

#13 JAK TO VIDÍ ... Radek Otípka, šéfkuchař se srdcem dobrodruha (moderuje Mirka Nezvalová)

6. 2. 2021

43 min

Obrázek epizody #12 JAK TO VIDÍ ... Jiří Borovka, provozovatel lodních linek v Českých Budějovicích (moderuje Jan Cempírek)

#12 JAK TO VIDÍ ... Jiří Borovka, provozovatel lodních linek v Českých Budějovicích (moderuje Jan Cempírek)

12. 12. 2020

44 min