Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 94: Jan Vojáček: Nepřítomnost zdravé ženské energie je největší průšvih pro společnost

REDLINE

94: Jan Vojáček: Nepřítomnost zdravé ženské energie je největší průšvih pro společnost

21. 12. 2022

40 min

Obrázek epizody Hraje se o to, aby český autoprůmysl nezanikl, říká šéf jedné z největších automotive firem v Česku

Agenda

Hraje se o to, aby český autoprůmysl nezanikl, říká šéf jedné z největších automotive firem v Česku

20. 12. 2022

24 min

Obrázek epizody 51: Michal Vajskebr: Headhunter / Spengler Fox

redesign s Davidem Krajíčkem

51: Michal Vajskebr: Headhunter / Spengler Fox

20. 12. 2022

48 min

Obrázek epizody #89: Albert Černý – Leoš Mareš nerozhoduje o tom, co se hraje v rádiu…

BROCAST

#89: Albert Černý – Leoš Mareš nerozhoduje o tom, co se hraje v rádiu…

20. 12. 2022

2 hod 25 min

Obrázek epizody Morning Tea with GaryVee: How to Live Your Life and Not Worry About Regret

The GaryVee Audio Experience

Morning Tea with GaryVee: How to Live Your Life and Not Worry About Regret

20. 12. 2022

42 min

Obrázek epizody 52. 3 pomocníci pro produktivitu

Trefit profit

52. 3 pomocníci pro produktivitu

20. 12. 2022

9 min

Obrázek epizody Míša Chramostová | Podnikání mě prostě baví. A pojďme se propojit na LinkedIn.

Youngschooler's

Míša Chramostová | Podnikání mě prostě baví. A pojďme se propojit na LinkedIn.

20. 12. 2022

40 min

Obrázek epizody Předpovědi pro sociální sítě na rok 2023

Buduj značku

Předpovědi pro sociální sítě na rok 2023

20. 12. 2022

12 min

Obrázek epizody 71: Marcel Červený | Jak správně na úspěšnou akvizici firmy

Zážeh

71: Marcel Červený | Jak správně na úspěšnou akvizici firmy

20. 12. 2022

45 min

Obrázek epizody S1 Ep99: Vím, jak se bezpečně pohybovat v metaverzu - Charlie Gaming

Vím, jak...

S1 Ep99: Vím, jak se bezpečně pohybovat v metaverzu - Charlie Gaming

20. 12. 2022

32 min

Obrázek epizody Míša Chramostová | Podnikání mě prostě baví. A pojďme se propojit na LinkedIn.

Youngschooler's

Míša Chramostová | Podnikání mě prostě baví. A pojďme se propojit na LinkedIn.

20. 12. 2022

40 min

Obrázek epizody #14 Honimír, ZDRAŽOVÁNÍ a LITRY vína | Vánoční SPECIÁL Nuly Sobě s Monikou Poláškovou a Kačkou Janišovou

Podcast Nuly Sobě

#14 Honimír, ZDRAŽOVÁNÍ a LITRY vína | Vánoční SPECIÁL Nuly Sobě s Monikou Poláškovou a Kačkou Janišovou

19. 12. 2022

1 hod 30 min

Obrázek epizody Čím dražší, tím rychleji mizí z pultu. Nakladatelé narazili na paradox trhu

Agenda

Čím dražší, tím rychleji mizí z pultu. Nakladatelé narazili na paradox trhu

19. 12. 2022

18 min

Obrázek epizody VeeCon 2023, Mascots in Marketing, Making My Parents Proud | VeeFriends Art Class & Epic Event with Swan Sit

The GaryVee Audio Experience

VeeCon 2023, Mascots in Marketing, Making My Parents Proud | VeeFriends Art Class & Epic Event with Swan Sit

19. 12. 2022

35 min

Obrázek epizody 66. Hummus se učil vařit ve vyhlášených restauracích v Jeruzalémě. Dnes ho Štěpán Hodač vyváží do světa

Exportní zrcadlo BusinessInfo.cz

66. Hummus se učil vařit ve vyhlášených restauracích v Jeruzalémě. Dnes ho Štěpán Hodač vyváží do světa

19. 12. 2022

27 min

Obrázek epizody Jiří Pácal: Češi chtějí pořád jen něco vlastnit - Realitní Club

Newstream podcasty

Jiří Pácal: Češi chtějí pořád jen něco vlastnit - Realitní Club

19. 12. 2022

32 min

Obrázek epizody Prostě si dovol BÝT sama sebou ~🎙 S Terezou Kopeckou

Podnikání pro Holky Podcast

Prostě si dovol BÝT sama sebou ~🎙 S Terezou Kopeckou

19. 12. 2022

1 hod 34 min

Obrázek epizody #8 Josef Váňa: Za svůj život jsem koupil přes tisíc koní.

DIVOKEJ ZÁPAD!

#8 Josef Váňa: Za svůj život jsem koupil přes tisíc koní.

18. 12. 2022

52 min

Obrázek epizody The World Cup, Super Bowl Predictions, Buying Physical Art... Live From Art Basel | Props & Drops Episode 31

The GaryVee Audio Experience

The World Cup, Super Bowl Predictions, Buying Physical Art... Live From Art Basel | Props & Drops Episode 31

18. 12. 2022

35 min

Obrázek epizody Lukáš Kovanda: Lidé říkají, že je mě hodně. Chci ale jen popularizovat ekonomii - Značka:Osobně

Newstream podcasty

Lukáš Kovanda: Lidé říkají, že je mě hodně. Chci ale jen popularizovat ekonomii - Značka:Osobně

17. 12. 2022

40 min

Obrázek epizody Keynote Saturday: How to Market Yourself Like a Reality TV Show | Feb 2, 2019

The GaryVee Audio Experience

Keynote Saturday: How to Market Yourself Like a Reality TV Show | Feb 2, 2019

17. 12. 2022

33 min

Obrázek epizody My World Cup Predictions, Soccer in the USA, VeeFriends and All Things Social Media w/ Rio Ferdinand

The GaryVee Audio Experience

My World Cup Predictions, Soccer in the USA, VeeFriends and All Things Social Media w/ Rio Ferdinand

16. 12. 2022

21 min

Obrázek epizody Co přinese Agentura ČAS z pohledu zadavatele? - BIM Open 2022

Konference BIM Open

Co přinese Agentura ČAS z pohledu zadavatele? - BIM Open 2022

16. 12. 2022

31 min

Obrázek epizody 017 - Jak začít žít zdravě a napořád - Jana Zahradníková a Roman Kunčar - projekt Začni napořád

Buďte vidět a slyšet

017 - Jak začít žít zdravě a napořád - Jana Zahradníková a Roman Kunčar - projekt Začni napořád

16. 12. 2022

52 min

Obrázek epizody #643: Todd McFarlane, Iconic Comic Book Artist — Lessons from Stan Lee, How to Make Art that Outlives You, How to Compete with Corporate Giants and Win (While Having Fun), Dealmaking Strategies, War Stories from Wall Street and Lawyer Land, Taking Resp...

The Tim Ferriss Show

#643: Todd McFarlane, Iconic Comic Book Artist — Lessons from Stan Lee, How to Make Art that Outlives You, How to Compete with Corporate Giants and Win (While Having Fun), Dealmaking Strategies, War Stories from Wall Street and Lawyer Land, Taking Resp...

16. 12. 2022

2 hod 47 min