Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

2. 10. 2024, svátek má Olívie a Oliver, zítra Bohumil

+ 10:38
Obrázek epizody Odpolední interview: Společně cestují po světě a píší knihy o tom, co dělá lidi v určitých zemích šťastnými

Český rozhlas - Rozhovory

Odpolední interview: Společně cestují po světě a píší knihy o tom, co dělá lidi v určitých zemích šťastnými

27. 7. 2024

10 min

+ 34:30
Obrázek epizody Magazín o národnostních menšinách v Česku Poslechněte si reportáž Ngo Xuan Thanga o dojemném vztahu bulharské chůvy a vietnamského chlapce

Mezi námi

Magazín o národnostních menšinách v Česku Poslechněte si reportáž Ngo Xuan Thanga o dojemném vztahu bulharské chůvy a vietnamského chlapce

27. 7. 2024

23 min

+ 38:22
Obrázek epizody Místa v srdci zpěváka Jana Smigmatora

Místa v srdci

Místa v srdci zpěváka Jana Smigmatora

27. 7. 2024

3 min

+ 1:02:21
Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: Reportáže zahraničních zpravodajů představí příběh české holčičky, kterou z Egypta vysvobodil český právník

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: Reportáže zahraničních zpravodajů představí příběh české holčičky, kterou z Egypta vysvobodil český právník

27. 7. 2024

23 min

+ 1:43:59
Obrázek epizody Po čuni! speciál Štěrkovna Open Music: Dvacet let festivalu

Po čuni

Po čuni! speciál Štěrkovna Open Music: Dvacet let festivalu

27. 7. 2024

41 min

+ 2:19:59
Obrázek epizody Epizoda 45 - Norský Barnevern(et) díl 2.

Svetr s norským vzorem

Epizoda 45 - Norský Barnevern(et) díl 2.

27. 7. 2024

36 min

+ 2:42:00
Obrázek epizody Středočeská setkání: Vladimír Havelka zachránil zříceninu hradu Zlenice v Posázaví: To místo se mi usadilo v srdci

Český rozhlas - Rozhovory

Středočeská setkání: Vladimír Havelka zachránil zříceninu hradu Zlenice v Posázaví: To místo se mi usadilo v srdci

27. 7. 2024

22 min

+ 3:10:38
Obrázek epizody Zpěvačka Vsacanu: Náš folklór je velice rozmanitý. Vybudovali jsme si štěstí a jezdili po světě

Host Radiožurnálu

Zpěvačka Vsacanu: Náš folklór je velice rozmanitý. Vybudovali jsme si štěstí a jezdili po světě

27. 7. 2024

28 min

+ 3:39:16
Obrázek epizody Host Radiožurnálu: Zpěvačka Vsacanu: Náš folklór je velice rozmanitý. Vybudovali jsme si štěstí a jezdili po světě

Český rozhlas - Rozhovory

Host Radiožurnálu: Zpěvačka Vsacanu: Náš folklór je velice rozmanitý. Vybudovali jsme si štěstí a jezdili po světě

27. 7. 2024

28 min

+ 4:26:07
Obrázek epizody Selects: The Tulsa 'Race Riots'

Stuff You Should Know

Selects: The Tulsa 'Race Riots'

27. 7. 2024

46 min

+ 4:29:17
Obrázek epizody Hobby magazín: Plynové vařiče před kempováním je dobré překontrolovat. Pozor také na slunce

Český rozhlas - Životní styl

Hobby magazín: Plynové vařiče před kempováním je dobré překontrolovat. Pozor také na slunce

27. 7. 2024

3 min

+ 4:32:27
Obrázek epizody Hobby magazín: Plynové vařiče před kempováním je dobré překontrolovat. Pozor také na slunce

Český rozhlas - Rozhovory

Hobby magazín: Plynové vařiče před kempováním je dobré překontrolovat. Pozor také na slunce

27. 7. 2024

3 min

+ 4:47:32
Obrázek epizody #40 Ptaníčko: Oni jsou i sovětští Korejci? (ft. Jiří)

Sedm hodin na východ

#40 Ptaníčko: Oni jsou i sovětští Korejci? (ft. Jiří)

27. 7. 2024

15 min

+ 5:28:40
Obrázek epizody „Pro film jsem byla buď moc krásná, anebo málo,“ směje se herečka Carmen Mayerová

Stříbrný vítr

„Pro film jsem byla buď moc krásná, anebo málo,“ směje se herečka Carmen Mayerová

27. 7. 2024

41 min

+ 6:09:48
Obrázek epizody Stříbrný vítr: „Pro film jsem byla buď moc krásná, anebo málo,“ směje se herečka Carmen Mayerová

Český rozhlas - Osobnosti

Stříbrný vítr: „Pro film jsem byla buď moc krásná, anebo málo,“ směje se herečka Carmen Mayerová

27. 7. 2024

41 min

+ 6:50:56
Obrázek epizody Stříbrný vítr: „Pro film jsem byla buď moc krásná, anebo málo,“ směje se herečka Carmen Mayerová

Český rozhlas - Rozhovory

Stříbrný vítr: „Pro film jsem byla buď moc krásná, anebo málo,“ směje se herečka Carmen Mayerová

27. 7. 2024

41 min

+ 7:22:20
Obrázek epizody Starparáda: Týna a Denča si zahrály s Jackiem Chanem a milují moderní rap

Český rozhlas - Rozhovory

Starparáda: Týna a Denča si zahrály s Jackiem Chanem a milují moderní rap

27. 7. 2024

31 min

+ 7:34:51
Obrázek epizody How buildings can improve life — inside and out | Doris Sung

TED Talks Daily

How buildings can improve life — inside and out | Doris Sung

27. 7. 2024

12 min

+ 8:15:12
Obrázek epizody Jak je na tom současná česká literatura?

Knižní klub

Jak je na tom současná česká literatura?

27. 7. 2024

40 min

+ 9:55:59
Obrázek epizody #817 - Dr Anna Machin - The Evolutionary Psychology Of Love, Lust & Cheating

Modern Wisdom

#817 - Dr Anna Machin - The Evolutionary Psychology Of Love, Lust & Cheating

27. 7. 2024

1 hod 40 min

+ 10:16:02
Obrázek epizody Čitanie z kníh z vydavateľstva Denníka N : Jeff Goodell - Horúčava: Prežijeme na rozpálenej planéte?

Denník N Podcasty

Čitanie z kníh z vydavateľstva Denníka N : Jeff Goodell - Horúčava: Prežijeme na rozpálenej planéte?

27. 7. 2024

20 min

+ 10:57:05
Obrázek epizody 41. Revoluční využití mycelia nejen v interiéru - Karolína Petřeková a Petra Jašicová

Žít udržitelně

41. Revoluční využití mycelia nejen v interiéru - Karolína Petřeková a Petra Jašicová

26. 7. 2024

41 min

+ 11:20:54
Obrázek epizody Hovory: Marek Orko Vácha: To nejlepší, co můžete udělat pro své zdraví, je setkání s přáteli

Český rozhlas - Rozhovory

Hovory: Marek Orko Vácha: To nejlepší, co můžete udělat pro své zdraví, je setkání s přáteli

26. 7. 2024

23 min

+ 12:42:37
Obrázek epizody Barbara Monti: Muži jsem nechtěla říct: „Buď chlast, nebo já.” Možná jsem se bála, že by si zvolil ten chlast

Radio Prostor: Inspirativní rozhovory i zajímavosti z vysílání

Barbara Monti: Muži jsem nechtěla říct: „Buď chlast, nebo já.” Možná jsem se bála, že by si zvolil ten chlast

26. 7. 2024

1 hod 21 min

+ 13:11:02
Obrázek epizody Kdybych uměl, co umím teď... Budějovický vodní slalomář Jakub Prüher vzpomíná na účast na olympiádě

Dopolední host

Kdybych uměl, co umím teď... Budějovický vodní slalomář Jakub Prüher vzpomíná na účast na olympiádě

26. 7. 2024

28 min