Sold Out Biz: Obchodník nováček by se měl učit od expertů. Je to výhodné pro obě strany

V každé práci je třeba se učit novým věcem a rozvíjet tak své dovednosti. Obchodníci nejsou výjimkou. Ti začínající by pak měli požádat o rady obchodní experty, kteří v týmu nosí nejvíce peněz. Key account manager Milan Turek v pořadu Sold Out Biz říká, že je to výhodné pro obě strany. Nováčci vylepší své dovednosti a seniornější obchodníci tímto zaškolováním načerpají novou sílu i nápady.

Shrnutí rad:

  • Obchodník junior by měl oslovit „obchodního experta“ ze svého týmu s žádostí o pracovní rady. Zeptat se ho, jak obchodují, jak jednají s klienty, pracují s cenovou kalkulací, slevou apod.
  • Respektujte jejich odmítnutí, oslovte ale jiného experta z týmu
  • Obchodník senior může při školení svých mladších kolegů získat inspiraci a novou sílu

 

 

Sold Out Biz je videopořad rádia Zet, který je věnovaný obchodu a obchodování. Mediální konzultant pro klíčové zákazníky Milan Turek v něm dává praktické rady obchodníkům.

 

Zdroj: Zet

Sold Out Biz: Obchodník nováček by se měl učit od expertů. Je to výhodné pro obě strany Foto: shutterstock.com - ilustrační foto

reklama

Další články

  1. Trumpova inaugurace má být skromná

    Společnost ·

    Nově zvolený prezident Donald Trump je spojován s luxusními hotely i dramatickými reality show. Inaugurace, která ho v pátek oficiálně uvede do prezidentského úřadu, b…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.