Pět největších superjachet nadcházející výstavy v Miami na Floridě

Toužíte po luxusní jachtě? Pak se vydejte podívat do Miami na Floridu, kde se v druhé polovině února již tradičně koná prestižní výstava jachet a člunů „Yachts Miami Beach“. V „showroomu na vodě“ jsou zde k vidění nejproslulejší jachty světa, jejichž cena obvykle přesahuje miliardu dolarů. Již podruhé zde bude představena rovněž kolekce superjachet. Server Forbes přináší ochutnávku pěti největších z nich, jejichž prohlídka bude na letošním 29. ročníku k dispozici možná pouze pro zvané. 

Double Down

Zdroj: Wikimedia Commons 

Se svými pětašedesáti metry je Double Down největší jachtou, která bude na výstavě k vidění. V devíti luxusních kajutách se zde ubytuje až dvanáct hostů.

Salonu na hlavní palubě vévodí nádherné křídlo. Luxusní dojem umocňuje mahagonové dřevo a přepychový nábytek. Jachta disponuje mimo jiné proskleným výtahem, plně vybavenou tělocvičnou, kinosálem, velkou vířivkou a stíněnou odpočinkovou zónou s lehátky na zádi.

 

 

Skyfall

Zdroj: ZipZapPower / YouTube

Byla postavena v roce 2010 společností Trinity Yachts. Je osmapadesát metrů dlouhá a je charakteristická svým designovým stylem. Její konstrukce umožňuje přístup do mělkých vod, kam se obvykle jachty její velikosti nedostanou. V interiéru se může ubytovat až 17 hostů v sedmi kajutách včetně hlavního mezonetového apartmá.  

 

 

Starfire

Zdroj: View of the World Productions / YouTube.com

Interiéry této jachty byly navrženy designérem Françoisem Zurettim, exteriér je dílem Stefana Natucciho. Starfire je dlouhá čtyřiapadesát metrů a těší se velmi dobré pověsti pro svou spolehlivost na zaoceánských plavbách.

Zdroj: View of the World Productions / YouTube.com

Svým uspořádáním je Starfire údajně ideální pro rodinné plavby s přáteli, disponuje několika velkými společenskými venkovními prostory a ubytuje se na ní až dvanáct hostů v celkem šesti kajutách.

 

 

Passion

Zdroj: mallorcayachtingtv / YouTube.com

Podle předběžných zpráv je necelých třiapadesát metrů dlouhá Passion velmi žádaným typem charterové jachty a důvodů je hned několik. Pojme až dvanáct hostů v šesti kajutách a navíc čtrnáct členů posádky. Největší apartmá i VIP kajuta disponují extra velkými manželskými lůžky a vlastní koupelnou. Najdete tu také plně vybavenou posilovnu a parní sprchu.

 Zdroj: mallorcayachtingtv / YouTube.com

Další předností je široká nabídka tendrů, vodních hraček, rybářské a potápěčské výbavy. Za zmínku stojí i terasa s jídelnou pro dvanáct osob, trojice hracích automatů, vzdušný hokej, karetní stůl a karaoke.

 

 

Casino Royale

Zdroj: Wikimedia Commons

Měří 50 metrů a její interiér nabízí 640 metrů čtverečních prostoru. Šest luxusních kajut pojme až dvanáct hostů.

Největší apartmá na hlavní palubě má vlastní koupelnu s extra velkou vířivkou. VIP kajuta i čtyři další dvoulůžkové kajuty všechny rovněž disponují vlastní koupelnou.

 

 

Zdroj: Forbes, Zet

Pět největších superjachet nadcházející výstavy v Miami na Floridě Foto: Jachta Double Down

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.