Nejčastěji sdílená města na Instagramu

Sociální síť Instagram se stala populární platformou pro velkou řadu cestujících po celém světě. Její uživatelé na ní sdílejí zážitky ze svých dovolených. Podle nového žebříčku organizace „Hashtag the World“ Londýn v počtu sdílení letos předstihl New York. Název britské metropole se loni objevil v 88,87 hashtagů. Oproti roku 2016 jde přitom o 38procentní nárůst. Průměrný počet příspěvků s hashtagem „London“ podle serveru Statista dosahuje denně na 59 850.  

Londýn díky tomuto výsledku předčil americký New York. Toto město bylo v rámci hashtagů #NYC zveřejněno celkem v 88,51 milionech případů. Denní počet příspěvků poté dosahuje v průměru na 50 549 snímků.

Zdroj: Statista

Na třetím místě figuruje hlavní město Francie Paříž se 75 miliony hashtagy. Nejrychlejší tempo poté zaznamenalo americké Los Angeles, které se umístilo na sedmé příčce. Počet příspěvku s jeho hashtagem vzrostl o 54 %.

Zdroj: Hashtag the World

Studii s největším počtem hashtagů pojícím se ke světovým metropolím vypracovává organizace „Hashtag the World“. Cílem samotnému průzkumu je podle firmy porozumění pojícím se k prorůstovému potenciálu Instagramu ruku v ruce s cestovním ruchem.

 

 

Zdroj: Statista, Zet

Nejčastěji sdílená města na Instagramu Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

 1. Zeman je podle německého tisku hulvát a populista

  Společnost ·

  Německý tisk označil kandidáta s největšími šancemi v českých prezidentských volbách Miloše Zemana za hulváta, egomaniaka nebo populistu. V případě jeho dalšího úspěch…

 2. Vrah Dahlgren spáchal ve Valdicích sebevraždu

  Společnost ·

  Čtyřnásobný vrah Kevin Dahlgren ve čtvrtek vpodvečer spáchal ve věznici Valdice na Jičínsku sebevraždu. Američan Dahlgren podle pravomocného rozsudku zavraždil v květn…

 3. Kryptoměny aneb jak si vybrat správnou burzu

  Byznys ·

  Diskuze a zájem o kryptoměny neuvadá. Stále vznikají nové a nové alternativy, které předpovídají jejich strmý růst. Jste také na vážkách s případným vložením peněz? Po…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.