Na Twitteru bude možné sdílet více než 140 znaků, firma nabídne nový produkt

Americká společnost Twitter pracuje na novém produktu, který by uživatelům její stejnojmenné komunikační sítě umožnil sdílet obsah delší než 140 znaků. S odvoláním na své zdroje o tom informoval web Re/code, který se věnuje informačním technologiím. Zatím ale není jasné, jak bude produkt vypadat.

Vedení společnosti podle webu také jedná o změnách měření současného limitu 140 znaků. Do tohoto limitu by nemusely být započteny třeba internetové odkazy. Zástupci Twitteru se agentuře Reuters ke zprávě zatím nevyjádřili.

O zvýšení limitu počtu znaků se v Twitteru jedná už více let, ještě intenzivněji pak v posledních měsících, kdy firmu vede prozatímní generální ředitel Jack Dorsey. Firma se snaží najít nové možnosti, jak zvýšit uživatelskou základnu, dodal zdroj.

Twitter je bezplatnou službou, jejímž prostřednictvím uživatelé mohou sdělovat krátké vzkazy v délce do 140 znaků. Po celém světě má Twitter stovky milionů uživatelů, předloni firma vstoupila na newyorskou akciovou burzu.

 

Zdroj: ČTK

Na Twitteru bude možné sdílet více než 140 znaků, firma nabídne nový produkt Foto: PiXXart / Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Nemoc se neptá, kdo zajistí rodinu. Ptejte se vy!

    Společnost ·

    Česká republika zaujímá přední příčky v počtu onkologických onemocnění. Ze statistik pojišťoven vyplývá, že každý třetí Čech onemocní rakovinou a každý čtvrtý na ni ze…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.