Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Byznys

Cena Penez

Ahoj, já jsem Jakub a tohle je podcast Ceny Peněz, kde se zabývám byznysu jako takovému.

1 záznam

4 odběratelé

Byznys

Cigiho Management

Jak být správný manažer a leader? Jaké metody a nástroje použít na řízení projektů? Jak vést lidi k dosažení cílů projektu? Metody GTD a NLP. Pojmy MVP, agile, scrum, storypoints, user story, use case, typologie, temperament, IQ vs EQ. Jestli Vás zajímají odpovědi na otázky výše či Vás zajímá něco z pojmů, které jsem vyjmenoval - SLEDUJTE tento podcast, kde uslyšíte zkušenosti mé a mých významných hostů!

9 záznamů

1 odběratel

Byznys

Cinkátko

Cinkátko je podcast o tématech, která nás v Mitonu baví. Co jsme zač? Budujeme internetové firmy, které používá i vaše mamka i kamarádi. Heureka, Slevomat, Bonami, Rohlik.cz, GLAMI...

18 záznamů

4 odběratelé

Byznys

cream.cz interviews

Jelikož knowledge is the key, tak Pufaz natáčí rozhovory s hosty. A to prevážně s producenty, DJs atd.

15 záznamů

3 odběratelé

Byznys

Crypto Kingdom CZ

Naší vizí je, aby Crypto Kingdom byla značka, která spojuje veřejnost a svět kryptoměn. Crypto Kingdom provede KAŽDÉHO základy kryptoměn od A po Z.

14 záznamů

2 odběratelé

Byznys

ČSOB Investice pro každého

Podcast by ČSOB Investice pro každého

18 záznamů

2 odběratelé

Byznys

CzechCrunch Podcast

Nový neformální podcast od CzechCrunche o byznysu, životním stylu a podnikatelském úspěchu i neúspěchu s těmi nejzajímavějšími osobnostmi české byznysové a startupové scény.

20 záznamů

0 odběratelů