Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #68: Janča Soutor Raganová #2 - Vyrovnaná kuchařka + Q&A na téma: Stravování a léčebný potenciál potravy

Za Hranicí Fitness

Charlie & Gárl

Sport

#68: Janča Soutor Raganová #2 - Vyrovnaná kuchařka + Q&A na téma: Stravování a léčebný potenciál potravy

Obrázek epizody #68: Janča Soutor Raganová #2 - Vyrovnaná kuchařka + Q&A na téma: Stravování a léčebný potenciál potravy

Poslechněte si podcast

26. 2. 2021

1 hod 29 min

Do podcastu jsme si již podruhé pozvali naší usměvavou kamarádku a úžasnou poradkyni, Janču Soutor Raganovou, která se zabývá holistickým přístupem k životu a zdraví. V první části epizody si povídáme o jejím novém e-booku "Vyrovnaná kuchařka". Jedná se o kuchařku, která se sice nezaměřuje na žádný stravovací styl, zaměřuje se ale na to nejpodstatnější – vaření z kvalitních celistvých potravin, s ohledem na sezónu a eliminaci průmyslově zpracovaných potravin. V druhé části je na programu Q&A na téma stravování. Janča s naším doplněním zodpověděla spoustu zajímavých otázek z různých úhlů pohledu. Hlavním tématem je lečívý potenciál potravin a různých směrů stravování. Věříme, že si tuto epizodu užijete!

Děkujeme za poslech a budeme moc  rádi za případné sdílení, recenzi nebo zpětnou vazbu!

E-book: Vyrovnaná kuchařka
Instagram: @yana.lifts
www.myjsme.cz

Partneři podcastu
www.Mitolight.cz - 10% slevový kód "ZAHRANICI10"
www.Brainmarket.cz - 10% slevový kód "ZAHRANICI10"

Instagram - @zahranicifitness
Facebook - Za Hranicí Fitness
Web Podcastu - www.zahranicifitness.cz

Popis podcastu

Jsme dva kámoši, který baví cvičit, studovat, testovat a biohackovat. Snažíme se vylepšit svoje těla a prostředí kolem nás tak, abychom byli co nejlepší po fyzické i psychické stránce. Budeme rádi, když naše zkušenosti pomůžou někomu dalšímu, a proto je sdílíme formou tohoto podcastu.