Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #150: Study News - Zvýší stretching mezi sériemi svalovou hypertrofii? Jak ovlivňuje výběr hudby výkon při CrossFitu?

Za Hranicí Fitness

Charlie & Gárl

Sport

#150: Study News - Zvýší stretching mezi sériemi svalovou hypertrofii? Jak ovlivňuje výběr hudby výkon při CrossFitu?

Obrázek epizody #150: Study News - Zvýší stretching mezi sériemi svalovou hypertrofii? Jak ovlivňuje výběr hudby výkon při CrossFitu?

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

26 min

Tato epizoda je desátým dílem ze série "Study News", která se věnuje hlubšímu rozboru zajímavých studií, které nás nějakým způsobem zaujaly.  První  studie pojednává o tom, jaký vliv má hudba na sportovní výkon při CrossFitu s váhou vlastního těla. Druhá studie je věnovaná tomu, jestli stretching během sériemi může ovlivnit svalovou hypertrofii. Jsme rádi, že se vám tento koncept líbí! Přejeme příjemný poslech.

Naši tvorbu můžeš podpořit nákupem suplementů Za Hranicí Fitness, využitím slevového kódu při nákupu u našich partnerů, nebo také sdílením, či recenzí na Apple Podcastech. Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!

Suplementy Za Hranicí Fitness najdeš na:

ZAHRANICIFITNESS.cz/ESHOP

Na celém e-shopu můžeš využít 5% slevový kód - ZAHRANICI5

Partneři podcastu

MITOLIGHT.cz - 10% slevový kód - ZAHRANICI10

Brainmarket.cz - 10% slevový kód - ZAHRANICI10

Instagram - @zahranicifitness

Facebook - Za Hranicí Fitness

YouTube - Za Hranicí Fitness

Web Podcastu - zahranicifitness.cz

Reference

1) Loaded inter-set stretch may selectively enhance muscular adaptations of the plantar flexors

Popis podcastu

Jsme dva kámoši, který baví cvičit, studovat, testovat a biohackovat. Snažíme se vylepšit svoje těla a prostředí kolem nás tak, abychom byli co nejlepší po fyzické i psychické stránce. Budeme rádi, když naše zkušenosti pomůžou někomu dalšímu, a proto je sdílíme formou tohoto podcastu.