Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #143: Serotonin - Neurotransmiter štěstí a dobré nálady, Efekty v těle a mozku, Jak ho zvýšit? Prekurzory, Suplementace a mnohem více!

Za Hranicí Fitness

Charlie & Gárl

Sport

#143: Serotonin - Neurotransmiter štěstí a dobré nálady, Efekty v těle a mozku, Jak ho zvýšit? Prekurzory, Suplementace a mnohem více!

Obrázek epizody #143: Serotonin - Neurotransmiter štěstí a dobré nálady, Efekty v těle a mozku, Jak ho zvýšit? Prekurzory, Suplementace a mnohem více!

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

30 min

Tato 143. epizoda se věnuje neurotransmiteru serotoninu. Jedná se o látku, díky které cítíte radost, štěstí a podobné pocity. Nejedená se však o jeho jedinou funkci. Co vše dále ovlivňuje? Toto a mnohem více se dozvíte v při poslechu! Věříme, že si tuto epizodu užijete! :)

Naši tvorbu můžeš podpořit nákupem suplementů Za Hranicí Fitness, využitím slevového kódu při nákupu u našich partnerů, nebo také sdílením, či recenzí na Apple Podcastech. Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!

Suplementy Za Hranicí Fitness najdeš na:

ZAHRANICIFITNESS.cz/ESHOP

Na celém e-shopu můžeš využít 5% slevový kód - ZAHRANICI5

Partneři podcastu

MITOLIGHT.cz - 10% slevový kód - ZAHRANICI10

Brainmarket.cz - 10% slevový kód - ZAHRANICI10

Instagram - @zahranicifitness

Facebook - Za Hranicí Fitness

YouTube - Za Hranicí Fitness

Web Podcastu - zahranicifitness.cz

Popis podcastu

Jsme dva kámoši, který baví cvičit, studovat, testovat a biohackovat. Snažíme se vylepšit svoje těla a prostředí kolem nás tak, abychom byli co nejlepší po fyzické i psychické stránce. Budeme rádi, když naše zkušenosti pomůžou někomu dalšímu, a proto je sdílíme formou tohoto podcastu.