Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #130: Study News - Může nám braní placebo steroidů pomoci k nárůstu síly? Jak dopadla sukralóza v nové studii na lidech?

Za Hranicí Fitness

Charlie & Gárl

Zdraví

#130: Study News - Může nám braní placebo steroidů pomoci k nárůstu síly? Jak dopadla sukralóza v nové studii na lidech?

Obrázek epizody #130: Study News - Může nám braní placebo steroidů pomoci k nárůstu síly? Jak dopadla sukralóza v nové studii na lidech?

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

28 min

Tato epizoda je šestým dílem ze série "Study News", která se věnuje hlubšímu rozboru zajímavých studií, které nás nějakým způsobem zaujaly.  První  studie pojednává o tom, jaký je rozdíl v hypertrofii a zvýšení síly při použití vyššího počtu opakování (s omezením průtoku krve) oproti nižšímu počtu opakování. Druhá studie zkoumala vliv kofeinu, nikotinu a alkoholu na spánek. Jsme rádi, že se vám tento nový koncept líbí! Přejeme příjemný poslech.

Naši tvorbu můžeš podpořit nákupem suplementů Za Hranicí Fitness, využitím slevového kódu při nákupu u našich partnerů, nebo také sdílením, či recenzí na Apple Podcastech. Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!

Suplementy Za Hranicí Fitness najdeš na:

ZAHRANICIFITNESS.cz/ESHOP

Na celém e-shopu můžeš využít 5% slevový kód - ZAHRANICI5

Partneři podcastu

MITOLIGHT.cz- 10% slevový kód - ZAHRANICI10

Brainmarket.cz- 10% slevový kód - ZAHRANICI10

Instagram -@zahranicifitness

Facebook -Za Hranicí Fitness

YouTube -Za Hranicí Fitness

Web Podcastu -zahranicifitness.cz