Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #114: Omega 3 - Z jakých zdrojů čerpat? Kardiovaskulární systém, Psychika, Efekty dle vědeckých poznatků a mnohem více!

Za Hranicí Fitness

Charlie & Gárl

Sport

#114: Omega 3 - Z jakých zdrojů čerpat? Kardiovaskulární systém, Psychika, Efekty dle vědeckých poznatků a mnohem více!

Obrázek epizody #114: Omega 3 - Z jakých zdrojů čerpat? Kardiovaskulární systém, Psychika, Efekty dle vědeckých poznatků a mnohem více!

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

50 min

Tato epizoda s číslem 114 je věnovaná jednomu z nejdůležitějších druhů mastných kyselin - Omega 3. Jedná se velice důležitou formu tuků, která by měla být dostatečně zastoupena v naší stravě. V tomto podcastu o Omega 3 zjistíte vše důležité! Nechybí samozřejmě efekty dle vědeckých poznatků a také naše osobní zkušenosti a doporučení. Přejeme příjemný poslech!

Naši tvorbu můžeš podpořit nákupem suplementů Za Hranicí Fitness, využitím slevového kódu při nákupu u našich partnerů, nebo také sdílením, či recenzí na Apple Podcastech. Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!

Suplementy Za Hranicí Fitness najdeš na:
ZAHRANICIFITNESS.cz/ESHOP

Partneři podcastu
MITOLIGHT.cz - 10% slevový kód "ZAHRANICI10"
Brainmarket.cz - 10% slevový kód "ZAHRANICI10"

Instagram - @zahranicifitness
Facebook - Za Hranicí Fitness
YouTube - Za Hranicí Fitness
Web Podcastu - zahranicifitness.cz

Popis podcastu

Jsme dva kámoši, který baví cvičit, studovat, testovat a biohackovat. Snažíme se vylepšit svoje těla a prostředí kolem nás tak, abychom byli co nejlepší po fyzické i psychické stránce. Budeme rádi, když naše zkušenosti pomůžou někomu dalšímu, a proto je sdílíme formou tohoto podcastu.