
V 93. epizodě WebTop100 podcastu jsme přivítali Michala Strnadela, předsedu české Asociace UX, design leadera ve Slevomatu, zakladatele startupu DSGHT.ai a nového garanta kategorie Produktový design soutěže WebTop100.
Společně jsme se podívali na to, jak se dnes tvoří ty nejlepší digitální produkty a jaká budoucnost čeká celý ekosystém designu v éře umělé inteligence.
V rozhovoru se dozvíte:
Jaký je rozdíl mezi tím, když se produkt jen „staví“, a tím, když se skutečně od začátku „designuje“.
Proč dělají špičkový produkt drobné nuance
Jak fungují produktová tria a proč by designéři už nikdy neměli fungovat jen jako „pastelky“ překreslující hotová zadání.
Jestli jsou AI nástroje pro generování kódu a designu pro obor hrozbou, nebo naopak obrovskou příležitostí.
Co si výzkumníci myslí o testování na „syntetických personách“ a zda mohou nahradit živé uživatele.
Proč je trh momentálně zahlcený žádostmi juniorů a jak těžké je dnes prorazit.
Kde vidí Michal největší překážky ve státní digitalizaci a jak s nimi bojovat.
Máte i vy produkt, který je radost používat? Přihlaste ho do letošního ročníku soutěže WebTop100 v kategorii Produktový design! https://www.webtop100.cz
platformu WebTop100 pro vás připravuje digitální agentura https://www.sherpas.cz
Popis podcastu
Podcast o digitálním marketingu a inspirativních lidem kolem něj.
