Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Život a filmy Stevena Spielberga | Speciál nejen o Fabelmanových

Totalfilm Podcast

Totalfilm.cz

Kultura

Život a filmy Stevena Spielberga | Speciál nejen o Fabelmanových

Obrázek epizody Život a filmy Stevena Spielberga | Speciál nejen o Fabelmanových

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

39 min

Fabelmanovi, nový projekt Stevena Spielberga, je částečně autobiografický snímek o jeho dětství a dospívání, vyprávěný optikou mladého začínajícího filmaře. Sleduje Sammyho Fabelmana, který vyrůstá v poválečné Arizoně, kde zkoumá a poznává, jakou moc mají filmy. Navzdory všem nepřízním osudu a překážkám, které mu stojí v cestě, se Sammy ponoří do své vášně a filmování se mu stane životní cestou. S filmovým kritikem a animátorem Danielem Řehákem jsme si povídali o kontextu Spielbergovy tvorby, jeho silných režijních stránkách, projekcích nelehkého vztahu s otcem do filmových postav nebo unikátním zázemí, ze kterého jeden z nejslavnějších filmařů historie vzešel.

Popis podcastu

Novinky, rozhovory s filmaři, pohledy do zákulisí, analýzy filmového byznysu. Nejsledovanější trailerový kanál českého YouTube do vašich uší.