Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dvojka Constantina, zrušené Star Wars a filmařský konec Woodyho Allena | Total Week #38/22

Totalfilm Podcast

Totalfilm.cz

Kultura

Dvojka Constantina, zrušené Star Wars a filmařský konec Woodyho Allena | Total Week #38/22

Obrázek epizody Dvojka Constantina, zrušené Star Wars a filmařský konec Woodyho Allena | Total Week #38/22

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

11 min

V hezkém věku 95 let nás opustil americký herec Henry Sylva, známý především díky záporným rolím a frajer, který si to v Dobrodruhovi rozdal s Belmondem, a v Zákonu mlčení dokonce se samotným Chuckem Norrisem. Oficiálně začlo hledání nového Jamese Bonda, pravděpodobně poměrně mladého, protože v roli ho budeme vídat minimálně další dekádu. Butch Cassidy a Sundance Kid se dočkají seriálové předělávky pro Amazon Prime. Sony odsunulo o několik měsíců všechny své premiéry a překvapivě oznámilo i přípravy nového Karate Kida. Ještě nečekanější ale je zelená pro dvojku filmového Constantina, v což už asi nikdo nedoufal. Chystané filmové Star Wars naopak dostaly stopku, ale to nevadí. Uplynulý týden se hojně diskutovalo i o konci kariéry Woodyho Allena, nakonec se ale ukázalo, že pravda je trochu někde jinde. Užijte si víkend a pokud jedete na právě startující Finále Plzeň, užijte si festival!

Popis podcastu

Novinky, rozhovory s filmaři, pohledy do zákulisí, analýzy filmového byznysu. Nejsledovanější trailerový kanál českého YouTube do vašich uší.